Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

2014.08.08(V) Orientacinės varžybos dviračiais „Susitikime penktadienį“

Spausdinti

Rugpjūčio 8d. Jau penktą vasarą iš eilės Panevėžyje vyksta projektas „Susitikime penktadienį“, o jo metu rengiamos ir pramoginės orientacinės varžybos dviračiais, kurias organizuoja Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“. Dalyvavimas šiose varžybose NEMOKAMAS, o greičiausieji ir sumaniausieji laimės rėmėjų ir organizatorių įsteigtus prizus! Rezultatai skaičiuojami atskirai merginoms ir atskirai vaikinams. Beje, yra skaičiuojama ir bendra sezono įskaita, tad laimėti prizus galimybių yra tikrai daug! 

Komentarai

Skaityti toliau...
 

2014.08.09(VI) Pėsčiųjų žygis po Trakų apylinkes

Spausdinti

,,Žygeivio" klubo rengiama kelionė.
Rugpjūčio 9 d. Pėsčiųjų žygis po Trakų apylinkes maršrutu Kariotiškės - Užutrakio dvaras - Bražuolė.
Maršruto ilgis 12 km.
Išvykstame iš Kauno geležinkelio stoties 9.06 val.

Komentarai

 

2014.08.09-10(VI-VII) Išvyka plaustais Nerimi, maršrutu Budelių piliakalnis - Rukla.

Spausdinti

Lietuvos fizinio lavinimosi sąjunga kviečia į išvyką plaustais Nerimi. Maršrutu: Budelių piliakalnis - Čiobiškio keltas - Gegužinė - Rukla. Rugpjūčio 09-10 d.d.

Komentarai

Skaityti toliau...
 

2014.08.23(VI) Iškyla siauruku traukiniu ir dviračiais

Spausdinti

VŠ.Į "Aukštaitijos siaurasis geležinkelis" 2014m. rugpjūčio 23 d.(šeštadienį) organizuoja kombinuotą iškylą siauruku traukiniu ir dviračiais. Iš Panevėžio traukiniu važiuojama iki Pagojės stotelės (dviračiai vežami vagone platformoje), toliau dviračiais apvažiuojamas Latavos kraštas (24,8 km)  ir iš Troškūnų stotelės traukiniu grįžtama į Panevėžį.

Komentarai

Skaityti toliau...
 

2014.08.23(VI) Pėsčiųjų žygis po Trakų apyinkes

Spausdinti

,,Žygeivio" klubo rengiama kelionė.
Rugpjūčio 23 d. Pėsčiųjų žygis po Trakų apyinkes maršrutu Lentvaris - Varnikų pelkė - Varnikų piliakalnis - Žydiškės - Kariotiškės.
Maršruto ilgis 16 km.
Išvykstame iš Kauno geležinkelio stoties 9.06 val.

Komentarai

 

2014.08.29(V) Orientacinės varžybos dviračiais „Susitikime penktadienį“

Spausdinti

Rugpjūčio 29d. Jau penktą vasarą iš eilės Panevėžyje vyksta projektas „Susitikime penktadienį“, o jo metu rengiamos ir pramoginės orientacinės varžybos dviračiais, kurias organizuoja Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“. Dalyvavimas šiose varžybose NEMOKAMAS, o greičiausieji ir sumaniausieji laimės rėmėjų ir organizatorių įsteigtus prizus! Rezultatai skaičiuojami atskirai merginoms ir atskirai vaikinams. Beje, yra skaičiuojama ir bendra sezono įskaita, tad laimėti prizus galimybių yra tikrai daug!

Komentarai

Skaityti toliau...
 

2014.08.30-31 Tradicinis autožygis-ralis "Šeimų autožygis 2014"

Spausdinti

Autožygis-ralis ¨Šeimų autožygis 2014" vyks rugpjūčio mėn. 30-31 d.d (VI-VII) Šakių rajone.

Atvykti į stovyklavietę (Šakių raj., netoli Kriūkų)  ir joje įsikurti (statyti palapines) leidžiama nuo penktadienio vakaro 18 val.  Renkantis atvažiavimo maršrutą  į stovyklavietę ir išvažiavimo iš jos, žinotina, kad keliai Zapyškis-Pavilkijys-Kriūkai ir Lukšiai-Gerdžiūnai-Kriūkai  yra asfaltuoti.  Vandentiekio (geriamo vandens) čiaupas yra už 400 metrų nuo stovyklavietės. Šeštadienio maršrutas po lankytinas vietas (važiuojant kolona, išvykstant 9:30 val., grįžtant apie 18 val.) : Kriūkai - Ilguva - Plokščiai - Gelgaudiškis - Kiduliai - Sudargas - Lukšiai (Zypliai) - Kriūkai (apie 138 km, tame atstume apie 28 km žvyrkelių). Sekmadienį vyks turistinio autoralio varžybos (pirmo ekipažo startas 10 val, finišas - apie 12:30 val.), kurios yra  Lietuvos keliautojų sąjungos šių metų turistinio autoralio čempionato IV etapas. Pagal LASF reikalavimus toks autoralis atitinka nelicencijuojamų varžybų reikalavimus. Reikalavimai dalyviams ir jų automonbiliams - minimalūs, praktiškai ne didesni negu nustatyta Kelių eismo taisyklėse.  Rezultatai bus vedami atskirose grupėse pagal vaikų amžių, nešeimyniniams ekipažams yra Svečių grupė. Ralio startas ir finišas - nakvynės vietoje netoli Kriūkų, trasos ilgis -  52 km (žvyrkelių - apie 13 km). Sekmadienį po ralio finišo dar  vyks šeimų varžybos pėsčiųjų kelionių technikos kliūčių ruože.

Renginio nuostatai yra čia.  Rūpimais klausimais galima rašyti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Registracija čia.

 

Praeitų metų analogiško renginio  puslapis čia.

Komentarai

 

2014.09.13(VI) 30-toji turistinė "Regata Nemunu -2014"

Spausdinti

Regata vykdoma 2014 m. rugsėjo 13 d. 10.00 – 16.00 val., Nemunu nuo Kauno HE iki Nemuno-Neries upių santakos (Nemuno prieplaukos ties „COMBO“ klubu). Dalyviai renkasi prie Kauno HE, dešiniajame Nemuno krante žemiau užtvankos.

Komentarai

Skaityti toliau...
 
Nuotykių maratonasAutostop.ltDviratis.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   expedicija.lt
   MontisMagia.lt
   Irklakojis
   Skrydis parasparniu
   Bicsport
   Zaliuju Turistu baidariu nuoma
   PailsekLietuvoje.lt
   Sportas ir mada expedition.lt
   ViskasTurizmui.lt 120
   ZaliejiTuristai.lt
   robinzonada.lt
   Armijai ir civiliams aic.lt
   Ditma.lt
   MusuPaveldas.lt
   keliones_ir_pramogos

   Juokelis

   Stiuardesė lėktuve:
   -Gerbiami ponai ,prašome tvirčiau susiveržti diržus...
   ...mes pamiršome maistą.