Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

2015.06.06(VI) Lietuvos vandens turizmo maratonas Merkys-2015

Spausdinti

Maratonas vykdomas 2015 m. birželio 6 d. Merkio upe. Startas 12.00 val. prie tilto per Merkį Senojoje Varėnoje.Vikingų laivai ir plaustai startuoja 11.00 val. Atvykti į automobilių stovėjimo aikštelę, prie bažnyčios Senoje Varėnoje. Finišas Puvočiuose, Grūdos ir Merkio santakoje. Dalyvių vardinės paraiškos (pridedamos).

Skaityti toliau...
 

2015.06.27(VI) Turistinis autoralis "Infobalt" asociacijos turistų sąskrydyje

Spausdinti

 

Sąskrydis vykdomas 2015m. birželio 26-27-28 d.d., autoralio varžybos – šeštadienį (vieną dieną, birželio 27 d.)

 

Sąskrydis kaip renginys yra uždaras, bet turistinio automobilių ralio varžybose organizatoriai leidžia svečių teisėmis dalyvauti visiems noriniems.

 

 

Skaityti toliau...
 

2015.06.29(I)-07.14(II) Dviračių žygis už sveiką ir blaivią Lietuvą

Spausdinti
Šią vasarą birželio 29 - liepos 14 dienomis organizuojamas 1500 kilometrų žygis dviračiais aplink Lietuvą. Žygio metu lankysime Lietuvos istorijai svarbias vietas, gamtos objektus, nacionalinius parkus, didžiuosius miestus, miestelius ir gyvenvietes. Aplankysime garsių Lietuvos blaivybės skleidėjų - Motiejaus Valančiaus, Maironio, Jono Basanavičiaus, Juozo - Tumo Vaižganto, Vydūno, Antano Baranausko gimtines ir jų garbei pastatytus paminklus. Minsime pedalus aplink Lietuvą budindami visuomenę ir skleisdami idėją, kurią skleidė mūsų šalies šviesuoliai - kad tik sveika ir blaivi Tauta gali išlikti stipri, gyva ir laisva per amžius. Žygis yra atviras visiems, tad jei turi dviratį ir noro, junkis kartu prie šio žygio visam atstumui arba bet kuriai atkarpai, pagal savo galimybes.
Skaityti toliau...
 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
Ditma.lt
ViskasTurizmui.lt 120
robinzonada.lt
Armijai ir civiliams aic.lt

Juokelis

Skrenda lėktuvu gruzinas, o šalia jo sėdi žavi blondinė. Gruzinas atsisuka į ją, nusišypso, parodo visus savo auksinius dantis ir paklausia:
-mergaite mergaite, o kodel tu tyli?
-noriu ir tyliu...
-nori... ir tyli?...
 

Knygų lentynėlė

0 queries executed