Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

2015.08.01(VI) Pėsčiųjų žygis Rūdiškės - Drabužninkai

Spausdinti

 Rugpjūčio 1d. žygeivių klubas Žygeivis organizuoja pėsčiųjų žygį maršrutu Rūdiškės - Vytautava - Strėva - Drabužninkai. Maršruto ilgis 18km. Išvykstame iš Kauno geležinkelio stoties 7.14 val.

Skaityti toliau...
 

2015.08.01-02(VI-VII) X-oji "Minijos žemupio regata-2015"

Spausdinti
Rugpjūčio 1-2 d.d.(šeštadienį ir sekmadienį) Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras kviečia į tradicinę jau dešimtą "Minijos žemupio regatą-2015". Pagrindinė priogramos dalis - 23 km ilgio vandens turistinio ralio varžybos. jų finišas ir kita programos dalis - sodyboje "Strykis" tarp Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos.
Skaityti toliau...
 

2015.08.07-09(V-VII) Birštone tarptautinė irklavimo šventė "Gintaro keliui atminti-2015"

Spausdinti

Rugpjūčio 7-9 d.(penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį) visi aktyvaus poilsio mėgėjai kviečiami į tradicinę dešimtąją irklavimo šventę "Gintaro keliui atminti". Kiekvienas dalyvis gali pasirinkti norimo sudėtingumo maršrutą, taip pat galės išbandyti jėgas ir įvairiose rungtyse ant kranto.

 

Skaityti toliau...
 

2015.08.22(VI) siauruku traukiniu ir dviračiais po Latavos kraštą

Spausdinti

Rugpjūčio 22 d.(šeštadienį) VŠĮ "Aukštaitijos siaurasis geležinkelis" organizuoja kombinuotą iškylą siauruku traukiniu ir dviračiais "Po Latavos kraštą".

9:00 val. dviračių krovimas į vagonus-platformas Panevėžio geležinkelio stotyje, 9:00 val. traukinio išvykimas iš Panevėžio, 11:00 val. atvykimas į Pagojės stotelę ir nuo jos važiavimas dviračiais numatytu maršrutu iki Troškūnų..

Detalesnė iškylos programa yra www.siaurukas.eu

Skaityti toliau...
 

2015.08.22-23(VI-VII) Autožygis-ralis "Šeimų autožygis-2015"

Spausdinti

Tradicinis autožygis-ralis "Šeimų autožygis-2015" vyks rugpjūčio 22-23 d. (priešpaskutinį kalendorinės vasaros savaitgalį) Panevėžio ir Kėdainių rajonuose. Šeštadienį - automobilių važiavimas kolona, aplankant Aukštaitijos siaurąjį geležinkelį, Upytės piliakalnį (Čičinsko kalną), Upytės vėjo malūną (Linų muziejų), Tėvo Stanislovo parapiją Paberžę ir kitas vietas. Sekmadienį vyks turistinio automobilių ralio ir šeimų kelionių technikos varžybos.

Renginys orientuotas mėgstančias keliauti ir atrasti įdomias mūsų krašto vietas šeimas. Numatomos ir šeimų su vaikais turistinės technikos varžybėlės bei turistinio autoralio varžybos su paaiškinimu pirmą kartą dalyvaujantiems.

NUOSTATAI , REGISTRACIJA

 

Skaityti toliau...
 

2015.09.05(VI) Pėsčiųjų žygis Ežerėlis - Kačerginė

Spausdinti

Rugsėjo 5d. pėsčiųjų žygis maršrutu Ežerėlis - Kačerginė. Maršruto ilgis 15 km. Išvykstame iš laikinosios autobusų stoties, laikas dar bus skelbiamas vėliau.

Skaityti toliau...
 

2015.09.26-27(VI-VII) LKS kelionių sezono uždarymo sąskrydis Panevėžio rajone

Spausdinti

Rugsėjo 26-27 d.d. (šeštadienį ir sekmadienį) tradicinis Lietuvos keliautojų sąjungos kelionių sezono uždarymo sąskrydis vyks Panevėžio rajone, stovykloje "Vaikystės šilelis", dešiniajame Lėvens krante tarp Karsakiškio ir Paliūniškio (www.VaikystesSilelis.lt )

Skaityti toliau...
 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
Ditma.lt
robinzonada.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Armijai ir civiliams aic.lt

Juokelis

Turistas klausia viešbučio administratoriaus:
- Ar turite viešbutyje tylių kambarių?
- Mūsų visi kambariai tylūs, tik gyventojai kartais triukšmauja.
 

Knygų lentynėlė

0 queries executed