Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

2012.09.14-15(V-VI) TURISTAS.LT Nuotykių maratonas

Spausdinti

Šiais metais nuotykių maratonas vyks GIRIONYSE, Kauno r..

Laikas tradicinis: rugsėjo pabaigoje (14-15 d.d.) !

Šiais metais, kaip ir seniau bus naktinės orientavimosi varžybos (pėsčiomis) ir dieninis etapas: pėsčiomis, dviračiais ir su šuniukais (dog trekking).

PROGRAMA.

Maratoną sudaro du etapai:
naktinis (startas 2012.09.14, 21:00-21:30 val.) ir dieninis (startas 2012.09.15, 09:00-9:30 val.)

Dieninio etapo ilgį dalyviai pasirenka pagal savo pajėgumą trasoje surasdami norimą skaičių kontrolinių punktų (KP). Trasa turi būti įveikiama pėsčiomis (arba dviračiu – atskira įskaita), punktuose atsižymima kontrolinėse kortelėse specialiais žymekliais. Startas atskiras, fiksuojamas elektronine sistema (dalyviai gali startuoti kas sekundę).
Trasoje jūs rasite paprastų KP ir KP, reikalaujančių papildomų pastangų norint juose atsižymėti...
Galimos papildomos užduotys: lipimas į medį, bridimas į vandens telkinį, ėjimas linija, rašalo dėmė žemėlapyje, senelio pasakojimas, azimuto nustatymas ir kt. Parengėme ir staigmenų, bet apie jas sužinosite atvykę į renginį.
Maksimalus trasos ilgis ~30-35 km. Maksimalus dieninio etapo trasos įveikimo laikas – 5 val. Žemėlapis topografinis. Mastelis 1:50 000. Trasos aiškinimas nuo 08:00 val. Norintys gauti asmeninį teisėjų instruktažą ir apmokymus kaip naudotis kompasu ar skaityti žemėlapį, atvyksta 7:30 val prieš tai informavę teisėjus telefonu.

Dieniniame etape dalyviai galės varžytis atskiroje profesionalų įskaitoje. Profesionalai neskirstomi pagal amžiaus grupes. Šioje įskaitoje startuojama pėsčiomis. Rekomenduojame joje startuoti orientacininkams, multisporto ir kitiems sportininkams...

Dviratininkų įskaitos dalyvių laukia ilgesnė trasa su papildomomis užduotimis.

Dog trekking papildomoje įskaitoje startuoja pėstieji dalyviai su savo keturkojais augintiniais. Šios įskaitos dalyviams galioja renginio nuostatų priedas, skirtas specialiai DogTrekking įskaitai.

Naktiniame etape dviejų tipų punktai – paprasti (NKP) ir papildomi (NPP). NKP punktai yra su gerais atšvaitais, atspindinčiais net menkiausią šviesą. Už NPP galima gauti papildomų taškų, patiriant daug įdomių įspūdžių. Galimi NPP punktai: pypsintis punktas, mirksintis punktas, punktas sunkiai pasiekiamoje vietoje, punktas, esantis už žemėlapio ribų ir kt. Naktinėje trasoje dalyvių taip pat laukia staigmenos...
Punktuose dalyviai atsižymi kortelėse specialiais žymekliais.
Trasos ilgis apie 5-7 km. Maksimalus naktinės trasos įveikimo laikas 2 val. Žemėlapis spalvotas, orientavimosi sporto. Mastelis 1:10000, horizontalės kas 2,5m.

Po maratono paminėsime Lietuvos turistų informacinės svetainės www.turistas.lt dešimties metų jubiliejų!
( Leidžiama atsivežti dovanėlių... :) )

Turistas.lt nuotykių maratono 2012 nuostatai-kvietimias yra ČIA.

Registracija į renginį yra ČIA,

Įvykis socialiniame tinkle Facebook ,

Paruošėme nuotykių maratono plakatą. Jis skirtas spausdinti A3/A4 formatu.

Oficiali renginio svetainė http://maratonas.turistas.lt/

Renginio rezultatai ČIA.

Abiejų etapų starto ir finišo vieta yra prie Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos pastato (Girionys, Liepų g. 1). Žemėlapis, GPS koordinatės: 502880, 6079948 (LKS), 54.855674, 24.044845 (WGS). 54° 51' 20.42", 24° 2' 41.44" (WGS).

 

 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
Armijai ir civiliams aic.lt
robinzonada.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Ditma.lt
 

Juokelis

Traukiny ant virsutinio gulto miega vyras.
Staiga traukinys staigiai stabdo ir vyriškis plojasi nuo gulto i grindis:
-O ba kaip griuvau,net traukinys sustojo...
 

Knygų lentynėlė