Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro ekskursijos

Spausdinti

ImageNAUJIENA!!! EKSKURSIJA „GIMTADIENIS"*
Ekskursija „Alaus turas"*
Kviečiame visus pažinti Klaipėdos miestą atviro stogo autobusiuku!*
Ekskursija „Gintaro gaudymo paslaptys"*
Ekskursija „Klaipėda iš paukščio skrydžio"*
Ekskursija po Klaipėdos Universiteto botanikos sodą*


NAUJIENA!!! EKSKURSIJA „GIMTADIENIS"*
Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras siūlo naują pažintinę - pramoginę ekskursiją. Jei norite savo draugus, artimuosius ir mylimus žmones nustebinti, padaryti jiems malonų siurprizą, siūlome padovanoti Jiems GIMTADIENIO ekskursiją po Klaipėdos miestą. Gera nuotaika bei neišdildomi prisiminimai garantuoti! Ekskursijos kaina 180.00 Lt + PVM.
Image
Ekskursija „Alaus turas"*
Ar žinote, kad ŠVYTURIO alus pripažintas visame pasaulyje? O ar matėte kaip jis gaminamas? Siūlome atitrūkti nuo darbų ir atvykti į Klaipėdą bei apsilankyti „ŠVYTURIO" alaus darykloje, kur Jums bus suteikta puiki galimybė susipažinti su alaus gamybos tradicijomis bei procesu, o degustacijos metu galėsite patys įvertinti šį Lietuvą garsinantį alų! Ekskursijos organizuojamos grupėms nuo 5 iki 25 žmonių. Kaina asmeniui lietuvių kalba - 20.00 Lt., užsienio kalba - 30.00 Lt.

Kviečiame visus pažinti Klaipėdos miestą atviro stogo autobusiuku!*
Smagi pažintinė ekskursija po Klaipėdos miestą - Jūsų paslaugoms 16 vietų autobusiukas atviru stogu. Valandą trunkančios ekskursijos metu turėsite galimybę susipažinti su uostamiesčiu: aplankysite kruizinių laivų terminalą, senamiestį, Liepų gatvę, pravažiuosite pro Skulptūrų parką, Švyturio alaus daryklą, Šv. Mergelės Marijos Taikos karalienės bažnyčią. Ekskursijos vyksta Gegužės - Rugsėjo mėn. kasdien iš Teatro aikštės: 12.00 val. lietuvių, 13.30 val. vokiečių, 15.00 val. anglų kalbomis. Ekskursijos kaina asmeniui - 20.00 Lt.
Image
Ekskursija „Gintaro gaudymo paslaptys"*
Pristatome ekskursiją po atviru dangum Pajūrio regioniniame parke. Ekskursijos metu sužinosite iš kur atsirado gintaras, kokia jo istorija, susipažinsite su senoviniu gintaro gaudymo būdu ir įvairiomis jo savybėmis. Taip pat aplankysite nuo Antrojo pasaulinio karo išlikusius įslaptintus gynybinius įtvirtinimus, karinius objektus - "dzotus", sužinosite jų atsiradimo istoriją, apgaubtą paslaptimi.

Ekskursija „Klaipėda iš paukščio skrydžio"* Pažvelkime į miestą iš paukščio skrydžio... Argi tai ne nuostabu!!! Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras siūlo Jums nepaprastą galimybę apžvelgti miestą ir jo apylinkes iš Šv. Mergelės Marijos Taikos Karalienės bažnyčios bokšto esančio 46,5 metrų aukštyje. Bilieto kaina suaugusiems - 3.00 Lt, vaikams - 2.00 Lt.

Ekskursija po Klaipėdos Universiteto botanikos sodą*
Aplankykite nuostabų botanikos sodą, įsikūrusį senajame Tauralaukio parke, dešiniajame Danės upės krante. Čia galite pasigrožėti dendrologine, vaistinių ir prieskoninių augalų bei daugiamečių ir vienmečių gėlių kolekcijomis. Lankytojai laukiami darbo dienomis 9.00-16.00 val. Kaina asmeniui 2.00 Lt, ekskursija su gidu 20.00 Lt
Image
* - Visas ekskursijas būtina užsakyti iš anksto.

Viešoji įstaiga "Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras"
Turgaus g. 7, Klaipėda
Tel.: 8 46 412186
Fax.: 8 46 412185
El. paštas : Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Armijai ir civiliams aic.lt
Ditma.lt
robinzonada.lt
 

Juokelis

- Šias atostogas aš praleidau nuostabiai ! Tik įsivaizduok – tris savaites paryžiuje!
- Kaip tau patiko Eifelio bokštas ?
- Na brangioji, argi galima per tris savaites pamatyti visas smulkmenas.
 

Knygų lentynėlė