Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Akcija: Kad ir aro pusę, bet per pusę…

Spausdinti

Daugelis iš mūsų svajojame auginti daržoves, vaisius, dirbti žemę savo rankomis arba tiesiog gulėti po savo užauginta obelim ir skanauti ką tik nusiskintą obuolį. Tačiau tik nedaugelis turime galimybę tai daryti. Ne visi turime kaimus, sodus ar sodybas, o ir namuose ant palangės telpa tik du svogūnai. Taip jau yra, kad nenaudojamos žemės daug, ir visuomet yra žmonių, kurie svajoja auginti ką nors, tačiau neturi kur. Argi nebūtų šaunu jeigu turintys žemės paskolintų ją neturintiems, kad šie galėtų užsiauginti savo daržovių ir vaisių? Tad ir skelbiame iniciatyvą „Kad ir aro pusę, bet per pusę”, kviečiančią dalintis žeme.
 

Arą už gerą

Iniciatyvos skatinamas bendradarbiavimas naudingas abiem pusėm: tiek žemės savininkui, tiek norinčiam ją dirbti. Neturėdami savos žemės žmonės galėtų užsiauginti maisto ne tik sau, bet ir tos pačios žemės savininkui (padovanodami dalį derliaus) arba atsilyginti kitu geru. Be to žemės dirbimas, sodininkavimas - ne tik puikus laisvalaikio praleidimas, atgaiva nuo kasdienių rūpesčių, bet ir bendravimas su gamta, o ir obuolys užaugintas savomis rankomis yra skanesnis, sveikesnis bei ekologiškesnis.

Kaip dalyvauti iniciatyvoje?

1) nuspręsti: norite skolinti ar skolintis žemę;

2) pranešti apie tai visais priimtinais būdais: skelbimu ant stulpo, laikraštyje, internete. Taip pat tai galite padaryti naudodamiesi iniciatyvos organizatorių siūloma duomenų baze;

3) jeigu yra galimybė skelbime užrašyti šūkį „Kad ir aro pusę, bet per pusę”. Taip visi galėsime sekti geros idėjos plitimą.

Kaman iniciatyva ilgalaikė, laisva ir visuotina, tad joje dalyvauti gali visi norintys. Gero ir naudingo dalinimosi žeme bei sėkmės keliant Lietuvos žemės ūkį.

 

Daugiau informacijos apie iniciatyvą kaman.lt BLOGe.

 

 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
robinzonada.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Ditma.lt
Armijai ir civiliams aic.lt
 

Juokelis

Traukiny ant virsutinio gulto miega vyras.
Staiga traukinys staigiai stabdo ir vyriškis plojasi nuo gulto i grindis:
-O ba kaip griuvau,net traukinys sustojo...
 

Knygų lentynėlė