Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Akcija: Kad ir aro pusę, bet per pusę…

Spausdinti

Daugelis iš mūsų svajojame auginti daržoves, vaisius, dirbti žemę savo rankomis arba tiesiog gulėti po savo užauginta obelim ir skanauti ką tik nusiskintą obuolį. Tačiau tik nedaugelis turime galimybę tai daryti. Ne visi turime kaimus, sodus ar sodybas, o ir namuose ant palangės telpa tik du svogūnai. Taip jau yra, kad nenaudojamos žemės daug, ir visuomet yra žmonių, kurie svajoja auginti ką nors, tačiau neturi kur. Argi nebūtų šaunu jeigu turintys žemės paskolintų ją neturintiems, kad šie galėtų užsiauginti savo daržovių ir vaisių? Tad ir skelbiame iniciatyvą „Kad ir aro pusę, bet per pusę”, kviečiančią dalintis žeme.
 

Arą už gerą

Iniciatyvos skatinamas bendradarbiavimas naudingas abiem pusėm: tiek žemės savininkui, tiek norinčiam ją dirbti. Neturėdami savos žemės žmonės galėtų užsiauginti maisto ne tik sau, bet ir tos pačios žemės savininkui (padovanodami dalį derliaus) arba atsilyginti kitu geru. Be to žemės dirbimas, sodininkavimas - ne tik puikus laisvalaikio praleidimas, atgaiva nuo kasdienių rūpesčių, bet ir bendravimas su gamta, o ir obuolys užaugintas savomis rankomis yra skanesnis, sveikesnis bei ekologiškesnis.

Kaip dalyvauti iniciatyvoje?

1) nuspręsti: norite skolinti ar skolintis žemę;

2) pranešti apie tai visais priimtinais būdais: skelbimu ant stulpo, laikraštyje, internete. Taip pat tai galite padaryti naudodamiesi iniciatyvos organizatorių siūloma duomenų baze;

3) jeigu yra galimybė skelbime užrašyti šūkį „Kad ir aro pusę, bet per pusę”. Taip visi galėsime sekti geros idėjos plitimą.

Kaman iniciatyva ilgalaikė, laisva ir visuotina, tad joje dalyvauti gali visi norintys. Gero ir naudingo dalinimosi žeme bei sėkmės keliant Lietuvos žemės ūkį.

 

Daugiau informacijos apie iniciatyvą kaman.lt BLOGe.

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Nuotykių maratonasAutostop.ltDviratis.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    Skrydis parasparniu
    expedicija.lt
    Suduvos Gidas
    Bicsport
    dzordzas.lt
    LTV.lt
    keliones_ir_pramogos
    Ditma.lt
    robinzonada.lt
    Sportas ir mada expedition.lt
    ViskasTurizmui.lt 120
    MusuPaveldas.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    ZaliejiTuristai.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt

    Juokelis

    - Štai jums auliniai, kuriuos užsakėte naująjai poliarinei ekspedicijai. Tikiuosi jums patiko tie, kuriuos pasiuvau jūsų praeitam žygiui?
    - Taip, labai. Tai buvo patys skaniausi auliniai, kokius tiktai teko valgyti.
     
    0 queries executed