Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Vingio parke įvyko paukščių dienos šventė „Kelionė paukščių takais“

Spausdinti

Lietuvos ornitologų draugija (LOD) paskutinę kalendorinės žiemos savaitę organizavo inkilų kėlimo savaitę. Šios akcijos metu LOD sekretoriato darbuotojai vasario 22 dieną aplankė Vilniaus 3-ųjų vaikų globos namų auklėtinius, 23 dieną - Vilniaus vaikų globos namų „Gilė“, o 25 d. - Vaikų laikinos globos namų „Atsigręžk į vaikus“ auklėtinius. Vaikai buvo mokomi sukalti inkilus, teisingai juos iškelti, prižiūrėti, supažindinami su inkiluose apsigyvenančiais paukščiais.

Akciją vainikavo vasario 27 d. Vingio parke vylęs renginys „Kelionė paukščių takais“. Renginio metu organizatoriai UAB „XXI a. renginiai“ žaidybine forma šventės svečius supažindino su paukščių globa, paukščių migracijos keliais, inkilų gamyba, priežiūra, jų kėlimo svarba ir subtilybėmis. Teritorija buvo padalinta į keletą valstybių, kurias perskrenda paukščiai, grįždami į Lietuvą. Nors oras nebuvo itin palankus ir purškė lietutis, šventės dalyvius linksmai nuteikė įvairūs žaidimai: jie dėliojo dėlionę „Paukščių takas“, rinko išbarstytus „Gegutės kiaušinius“, grūmėsi „Stipriausio paukščio varžybose“. Džiaugiamės aktyviu dalyvių susidomėjimu rungtimi „Paukščio namo statymas“, kurios metu visi norintieji kalė paukščiams inkiliukus ir kiekvienas savo padarytą inkiliuką kėlė į pasirinktą medį. Patys mažiausieji piešė paveikslą „Paukščių kelionė“, spalvojo inkiliukus ir bendravo su renginio personažais varnu ir gandru. Visi dalyvavusieji buvo gausiai apdovanoti Lietuvos ornitologų draugijos prizais, o sušalusieji vaišinami karšta arbata.


Renginys „Kelionė paukščių takais“ buvo organizuojamas įgyvendindant Lietuvos Respublikos, Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų iš dalies finansuojamą paprojektį „Aplinkos būklės gerinimas, stiprinant Lietuvos aplinkosauginių nevyriausybinių organizacijų koaliciją“ (paprojekčio įgyvendinimo sutarties numeris 2004-LT0008-NVO-1EEE/NOR-102).


/ Informacijos šaltinis: www.aplinkosauga.lt /  2010-03-01

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Autostop.ltDviratis.ltNuotykių maratonas
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   Suduvos Gidas
   MontisMagia.lt
   Bicsport
   expedicija.lt
   Irklakojis
   Lokės pėda
   ViskasTurizmui.lt 120
   ZaliejiTuristai.lt
   MusuPaveldas.lt
   robinzonada.lt
   keliones_ir_pramogos
   PailsekLietuvoje.lt
   Armijai ir civiliams aic.lt
   Ditma.lt
   Sportas ir mada expedition.lt

   Juokelis

   Traukiny ant virsutinio gulto miega vyras.
   Staiga traukinys staigiai stabdo ir vyriškis plojasi nuo gulto i grindis:
   -O ba kaip griuvau,net traukinys sustojo...