Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Vingio parke įvyko paukščių dienos šventė „Kelionė paukščių takais“

Spausdinti

Lietuvos ornitologų draugija (LOD) paskutinę kalendorinės žiemos savaitę organizavo inkilų kėlimo savaitę. Šios akcijos metu LOD sekretoriato darbuotojai vasario 22 dieną aplankė Vilniaus 3-ųjų vaikų globos namų auklėtinius, 23 dieną - Vilniaus vaikų globos namų „Gilė“, o 25 d. - Vaikų laikinos globos namų „Atsigręžk į vaikus“ auklėtinius. Vaikai buvo mokomi sukalti inkilus, teisingai juos iškelti, prižiūrėti, supažindinami su inkiluose apsigyvenančiais paukščiais.

Akciją vainikavo vasario 27 d. Vingio parke vylęs renginys „Kelionė paukščių takais“. Renginio metu organizatoriai UAB „XXI a. renginiai“ žaidybine forma šventės svečius supažindino su paukščių globa, paukščių migracijos keliais, inkilų gamyba, priežiūra, jų kėlimo svarba ir subtilybėmis. Teritorija buvo padalinta į keletą valstybių, kurias perskrenda paukščiai, grįždami į Lietuvą. Nors oras nebuvo itin palankus ir purškė lietutis, šventės dalyvius linksmai nuteikė įvairūs žaidimai: jie dėliojo dėlionę „Paukščių takas“, rinko išbarstytus „Gegutės kiaušinius“, grūmėsi „Stipriausio paukščio varžybose“. Džiaugiamės aktyviu dalyvių susidomėjimu rungtimi „Paukščio namo statymas“, kurios metu visi norintieji kalė paukščiams inkiliukus ir kiekvienas savo padarytą inkiliuką kėlė į pasirinktą medį. Patys mažiausieji piešė paveikslą „Paukščių kelionė“, spalvojo inkiliukus ir bendravo su renginio personažais varnu ir gandru. Visi dalyvavusieji buvo gausiai apdovanoti Lietuvos ornitologų draugijos prizais, o sušalusieji vaišinami karšta arbata.


Renginys „Kelionė paukščių takais“ buvo organizuojamas įgyvendindant Lietuvos Respublikos, Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų iš dalies finansuojamą paprojektį „Aplinkos būklės gerinimas, stiprinant Lietuvos aplinkosauginių nevyriausybinių organizacijų koaliciją“ (paprojekčio įgyvendinimo sutarties numeris 2004-LT0008-NVO-1EEE/NOR-102).


/ Informacijos šaltinis: www.aplinkosauga.lt /  2010-03-01

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Dviratis.ltNuotykių maratonasAutostop.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    Klajoklis
    MontisMagia.lt
    SveikasVaikas.lt
    dzordzas.lt
    Lokės pėda
    Irklakojis
    ViskasTurizmui.lt 120
    MusuPaveldas.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt
    ZaliejiTuristai.lt
    keliones_ir_pramogos
    Ditma.lt
    robinzonada.lt
    Sportas ir mada expedition.lt

    Juokelis

    Pasiklydo kartą trys turistai dykumoje. Brenda per smėlį jau visiškai nusilpę. Tik žiūri - stovi rūmai vidury dikynės. Užeina. O ten trys gražuolės. Nuprausia, pavalgydina, pamyluoja. Staiga girdi - kanopos dunksi. Ogi grįžo šeichas iš medžioklės su visais tarnais. Užėjo į rūmus, pamatė kas čia dėjosi ir sako:
    - Žudyt aš jūsų nežudysiu, bet nubausiu: kiekvieną pagal jo profesiją. Kas iš jūsų kuo dirba?
    - Aš policininkas.
    - Nušaukit jam "gerą" vietą pistoletu!
    - Aš gaisrininkas.
    - Nudeginkit jam "gerą" vietą ugnimi.
    - O aš čiulpinikus pardavinėju...
     
    0 queries executed