Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Atidarytas Lietuvos turizmo informacijos centras Romoje

Spausdinti
Balandžio 22 d. Italijos piliečiams duris atvėrė Lietuvos turizmo informacijos centras Romoje. Moderniai įrengtas TIC biuras įsikūręs pačiame Italijos sostinės centre, prestižiniame rajone, netoli Vatikano, Sant. Angelo pilies ir žymiosios Ispanijos aikštės (Via Lucrezio caro 12), XVIII a. pastate. Turizmo informacijos centras turi vidinį kiemą ir du įėjimus. Tame pat pastate įsikūręs ir Romos savivaldybės nepriklausomas skyrius, kuruojantis regiono ir provincijos sekretorius.
TIC Romoje oficialiai atidaręs ūkio ministras Vytas Navickas sakė, kad šio centro įsteigimas – svarbus žingsnis glaudesnio šalių bendradarbiavimo linkme.

„Italija tampa vis svarbesne Lietuvos turizmo rinka – į mūsų šalį kasmet atvyksta vis daugiau Italijos turistų. Neabejoju, kad šio centro įsteigimas bus naudingas abiejų šalių turizmui ir dar labiau paskatins turistų srautus, teikdamas naudingą informaciją apie mūsų šalį bei turizmo galimybes“, – sakė ministras.

Kol vyko turizmo informacijos centro steigimo darbai, Lietuva Italijoje jau įgyvendino rinkodaros projektus, buvo aktyviai formuojama Italijos žiniasklaidos bei turizmo verslo duomenų bazė. TIC vadovė Kristina Šarkytė šiemet pristatė Lietuvos turizmo galimybes jau keturiose tarptautinės turizmo parodose: „Bit`08“ Milane (vasario 20-24 d.), „Globe`08“ Romoje (kovo 13-15 d.), „Travelnonstop`08“ Palerme (kovo 28-30 d.) ir „BMT`08“ Neapolyje (balandžio 4-6 d.). Šių parodų metu Lietuva kaip atostogų šalis pristatyta visiems Italijos regionų turizmo skyriams, žiniasklaidai bei turizmo organizatoriams. Italų žiniasklaida parodė išties didelį susidomėjimą Lietuva: reportažus apie mūsų šalies turizmo potencialą transliavo „Sky“, „Canale Italia“ bei „Elite“ televizijų kanalai.

Daugelis Italijos kelionių agentūrų jau pareiškė norą tiesiogiai bendradarbiauti su Lietuvos turizmo verslo atstovais, nesikreipiant į didžiuosius Italijos kelionių operatorius, kurie dažniausiai Vilniui skiria tik keletą dienų, neįvertindami mažesnių Lietuvos miestų, nacionalinių ir regioninių parkų. Centro vadovė K.Šarkytė planuoja intensyviai dirbti su šalies žiniasklaida, turizmo organizatoriais, įvairiomis institucijomis. „Vienas iš prioritetų – darbas su Italijos institucijomis, kurios organizuoja išvykas moksleiviams. Tikimės tokiu būdu paskatinti Italijos jaunimą keliauti į Lietuvą“, – sako TIC Romoje vadovė.

Lietuvos turizmo informacijos centras Romoje– tai jau aštuntasis Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos įsteigtas Lietuvos turizmo centras užsienio šalyje. Šiuo metu kitose šalyse veikia dar 7 turizmo centrai: Baltijos šalių TIC Berlyne (Vokietija), Lietuvos TIC Maskvoje (Rusija), Helsinkyje (Suomija), Varšuvoje (Lenkija), Barselonoje (Ispanija), Londone (D.Britanija) ir Paryžiuje (Prancūzija).


/ Informacijos šaltinis: www.tourism.lt /

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (1)
RSS komentarai
1. 2012-02-25, 08:55
 
Karv? Gruodis 12 d, 2009Geras ?rasas ir tilakus jo pavadinimas sveiko proto zmogui sunku suvokti, kaip be magijos ?manoma taip susisikti ?vaizd?. Matyt valstyb? eina tuo paciu keliu kaip ir neissilavine emigrantai nuolat pridarantys g?dos
 
Nils
 
Autostop.ltNuotykių maratonasDviratis.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   Klajoklis
   Irklakojis
   dzordzas.lt
   LTV.lt
   Zaliuju Turistu baidariu nuoma
   Suduvos Gidas
   ViskasTurizmui.lt 120
   keliones_ir_pramogos
   Ditma.lt
   robinzonada.lt
   PailsekLietuvoje.lt
   Armijai ir civiliams aic.lt
   Sportas ir mada expedition.lt
   ZaliejiTuristai.lt
   MusuPaveldas.lt

   Juokelis

   Reklama viešbutyje: “ Mūsų viešbutyje tylu, švaru, gaivus oras. Jeigu jūs ir čia negalėsite užmigti, reiškia, jus kankina sąžinė.