Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Atidarytas Lietuvos turizmo informacijos centras Romoje

Spausdinti
Balandžio 22 d. Italijos piliečiams duris atvėrė Lietuvos turizmo informacijos centras Romoje. Moderniai įrengtas TIC biuras įsikūręs pačiame Italijos sostinės centre, prestižiniame rajone, netoli Vatikano, Sant. Angelo pilies ir žymiosios Ispanijos aikštės (Via Lucrezio caro 12), XVIII a. pastate. Turizmo informacijos centras turi vidinį kiemą ir du įėjimus. Tame pat pastate įsikūręs ir Romos savivaldybės nepriklausomas skyrius, kuruojantis regiono ir provincijos sekretorius.
TIC Romoje oficialiai atidaręs ūkio ministras Vytas Navickas sakė, kad šio centro įsteigimas – svarbus žingsnis glaudesnio šalių bendradarbiavimo linkme.

„Italija tampa vis svarbesne Lietuvos turizmo rinka – į mūsų šalį kasmet atvyksta vis daugiau Italijos turistų. Neabejoju, kad šio centro įsteigimas bus naudingas abiejų šalių turizmui ir dar labiau paskatins turistų srautus, teikdamas naudingą informaciją apie mūsų šalį bei turizmo galimybes“, – sakė ministras.

Kol vyko turizmo informacijos centro steigimo darbai, Lietuva Italijoje jau įgyvendino rinkodaros projektus, buvo aktyviai formuojama Italijos žiniasklaidos bei turizmo verslo duomenų bazė. TIC vadovė Kristina Šarkytė šiemet pristatė Lietuvos turizmo galimybes jau keturiose tarptautinės turizmo parodose: „Bit`08“ Milane (vasario 20-24 d.), „Globe`08“ Romoje (kovo 13-15 d.), „Travelnonstop`08“ Palerme (kovo 28-30 d.) ir „BMT`08“ Neapolyje (balandžio 4-6 d.). Šių parodų metu Lietuva kaip atostogų šalis pristatyta visiems Italijos regionų turizmo skyriams, žiniasklaidai bei turizmo organizatoriams. Italų žiniasklaida parodė išties didelį susidomėjimą Lietuva: reportažus apie mūsų šalies turizmo potencialą transliavo „Sky“, „Canale Italia“ bei „Elite“ televizijų kanalai.

Daugelis Italijos kelionių agentūrų jau pareiškė norą tiesiogiai bendradarbiauti su Lietuvos turizmo verslo atstovais, nesikreipiant į didžiuosius Italijos kelionių operatorius, kurie dažniausiai Vilniui skiria tik keletą dienų, neįvertindami mažesnių Lietuvos miestų, nacionalinių ir regioninių parkų. Centro vadovė K.Šarkytė planuoja intensyviai dirbti su šalies žiniasklaida, turizmo organizatoriais, įvairiomis institucijomis. „Vienas iš prioritetų – darbas su Italijos institucijomis, kurios organizuoja išvykas moksleiviams. Tikimės tokiu būdu paskatinti Italijos jaunimą keliauti į Lietuvą“, – sako TIC Romoje vadovė.

Lietuvos turizmo informacijos centras Romoje– tai jau aštuntasis Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos įsteigtas Lietuvos turizmo centras užsienio šalyje. Šiuo metu kitose šalyse veikia dar 7 turizmo centrai: Baltijos šalių TIC Berlyne (Vokietija), Lietuvos TIC Maskvoje (Rusija), Helsinkyje (Suomija), Varšuvoje (Lenkija), Barselonoje (Ispanija), Londone (D.Britanija) ir Paryžiuje (Prancūzija).


/ Informacijos šaltinis: www.tourism.lt /

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (1)
RSS komentarai
1. 2012-02-25, 08:55
 
Karv? Gruodis 12 d, 2009Geras ?rasas ir tilakus jo pavadinimas sveiko proto zmogui sunku suvokti, kaip be magijos ?manoma taip susisikti ?vaizd?. Matyt valstyb? eina tuo paciu keliu kaip ir neissilavine emigrantai nuolat pridarantys g?dos
 
Nils
 
Autostop.ltDviratis.ltNuotykių maratonas
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   Lokės pėda
   Klajoklis
   Zaliuju Turistu baidariu nuoma
   SveikasVaikas.lt
   expedicija.lt
   LTV.lt
   PailsekLietuvoje.lt
   Ditma.lt
   Sportas ir mada expedition.lt
   ZaliejiTuristai.lt
   MusuPaveldas.lt
   ViskasTurizmui.lt 120
   robinzonada.lt
   keliones_ir_pramogos
   Armijai ir civiliams aic.lt

   Juokelis

   Pirmą kartą skrendantis lėktuvu keleivis klausia stiuardesė:
   - Ar jūs išdalinsite parašiutus?
   - Aišku…ne.
   - Bet juk laivuose duoda gelbėjimosi liemenes.
   - Mes gi ne jūroje…
   - Keista, - stebisi keleivis, - juk mokančių plaukti žymiai daugiau negu mokančių skraidyti!