Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Atvira ledo siena pratyboms Vilniuje

Spausdinti

Visus norinčius išbandyti savo jėgas ir techninį pasiruošimą kviečiame į laipiojimo sienos Liepkalnyje, Vilniuje. Suformuotas iš sniego ir užpiltas vandeniu šlaitas yra Liepkalnyje, šalia slidinėjimo trasų.Patogus privažiavimas, vakarais yra šioks toks apšvietimas. Viskas yra atvira ir nemokama, nes daryta mums visiems! Naudokitės, kol dar yra palankios oro sąlygos ir šalčiai.
 

Ketinantiems lipti iš techninės pusės, tai visam šlaito aukščiui prireiks 50m virvės ir nusileidimui atitinkamai. Yra 4 aikštelės ledsriegiams, keli medžiai kilpoms, sniego pylimas ledkirčio saugai, bei pats vertikalus bokštas 4m su ledo aikštele viršuje ir saugos kilpomis. Visas ratas gali trukti virš valandos. Taigi laukiami visi, patyrę ir norintys pasimokinti bei susipažinti kalnų technikos realiomis žiemos sąlygomis!

Paskutinį sausio mėnesio savaitgalį savaitgalį įvyko Ledo laipiojimo sienos Liepkalnyje, Vilniuje atidarymo varžybos. Sveikiname nuglėtojus:mišrų dvejetą Gintarę ir Tomą iš VUZK bei vyrukus Rasių ir Julių iš Kauno 4stihijų klubo! Ačiū visiems dalyvavusiems ir organizavusiems! Beabejo, kaip ir visada, pirmas blynas būna prisvilęs, tik šįkart gavosi prišalęs ir šalto vėjo nupustytas :) Bet mūsų tikslas buvo įrengti laipiojimo trasą, o tai mums kuo puikiausiai pavyko!

Na, o kad mes turėtume tokią šaunią pratybų vietą, turime būti dėkingi prisidėjusiems žmonėms ir organizacijoms. Reiktų pradėti nuo visuomeniškų idėjų įkvėpėjo ir ragintojo A.Jucevičiaus ir jo vadovaujamos LKS. Vietą mums suteikė ir visaip prisidėjo įrengime UAB Žiemos slidinėjimo trasa su R.Glazausku priešakyje bei darbuotoju Luku. MontisMagijos kolektyvas ir ypač Andrejus, Ernestas bei Saulius.VGTU turistų klubas, organizuojant renginį. Sportinio ir turistinio inventoriaus parduotuvę ROBINZONADA bei maisto papildais sportui prekiaujančia firma Tengris uz prizus. Įmones Ainava ir KMInvest už sniego parūpinimą. Gaisrininkams už gerą čiurkšlę vandens. Didelis AČIŪ visiems ir tiems kurių nepaminėjau, bet jų pagalba buvo svarbi!!!

Iki susitikimų dar vienoje Lietuvos viršūnėje ir būsimuose kalnuose!

Andrius Dubrovskis 867349242
Vaiva Vyšniauskaitė 862281318

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (1)
RSS komentarai
1. 2012-07-25, 00:13
 
Ieškau darbo Norvegijoje ar Danijoje. Galiu dirbti virėju, ūkyje, žuvies poamrnėje, statyboje, taisau automobilius. Dirbau Anglijoje vištų fermose darbas tikrai sunkus, puikiai susidorojau. Dirbau ir viršvalandžius. Neblogai moku anglų ir rusų klb. Tel. +37067712610, Ačiū.
 
Patrick
 
Nuotykių maratonasAutostop.ltDviratis.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    Suduvos Gidas
    Bicsport
    dzordzas.lt
    LTV.lt
    Skrydis parasparniu
    expedicija.lt
    keliones_ir_pramogos
    Ditma.lt
    robinzonada.lt
    Sportas ir mada expedition.lt
    ViskasTurizmui.lt 120
    MusuPaveldas.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    ZaliejiTuristai.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt

    Juokelis

    Lipa trapu į lėktuvą gruzinas ir iš paskos aviną tempia.
    Stiuardesė:
    -Pilieti,su avinu į lektuvą negalima!!
    -Ei,mieloji,koks avinas??? Avinas mokosi Londone... O čia kyšis...
     
    0 queries executed