Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Baikeriai pradžiugino beglobius vaikučius

Spausdinti
Pirmoji perkūnija Sūduvoje sutapo su šio krašto baikerių sezono atidarymu. Centrinėje Marijampolės miesto aikštėje gegužės pirmąjį šeštadienį griausmingai rikiavosi išblizginti plieniniai žirgai. Čia susirinko beveik pusė šimto baikerių iš visos Sūduvos. Vidurdienį kolonos priešakyje iškilmingai suplevėsavo baikerių klubo „Siena“ vėliava ir įspūdinga procesija, signalais sveikindama miestelėnus, pajudėjo Marijampolės apskrities vaikų globos namų link. Čia įvyko tradicinio Marijampolės baikerių klubo rengiamo vaikų piešinių konkurso „Mano svajonių motociklas“ laureatų apdovanojimas.
Šiemetiniame konkurse dalyvavo jaunieji dailininkai iš Marijampolės apskrities globos namų, Kartų globos namų ir Laikinųjų globos namų „Šaltinėlis“. Konkursui buvo pateikti 35 piešinėliai. Baikerių klubo narių nuomone, net 20 konkurso dalyvių buvo verti apdovanojimų. Laureatams jie įteikė diplomus bei medalius su klubo atributika, visus vaikus vaišino saldumynais. Prie šių dovanėlių finansiškai prisidėjo Marijampolės savivaldybė, o UAB „Marijampolės pieno konservai“ šventės dalyvius dosniai pavaišino šokoladiniais sūreliais.

Mažiesiems globos namų gyventojams baikeriai suorganizavo įvairių rungčių, kuriose vaikai galėjo su jais pasigalynėti. O daugiausia džiaugsmo visiems suteikė ypatinga baikerių dovana – globos namų vaikus jie pavėžino savo įspūdingaisiais motociklais. Dar viena maloni staigmena šių vaikučių laukia ateinantį savaitgalį. Baikeriai visus juos pakvietė į Marijampolės „Spindulio“ kino teatrą, kur mažieji nemokamai stebės nuotaikingą Asterikso ir Obelikso nuotykių filmą.

Sūduvos baikeriai, pasisvečiavę vaikų globos namuose, vėl sudarė iškilmingą koloną ir, lydimi policijos ekipažo, apsuko garbės ratą pagrindinėmis Marijampolės miesto gatvėmis. Iš Sūduvos sostinės jų kelias tęsėsi į Gražiškius, kur buvo aukojamos šventosios mišios už Sūduvos krašto motociklistus bei pašventinta baikerių klubo „Siena“ vėliava. Saulei leidžiantis, baikeriai savo plieninius žirgus „ginė“ Jurgežerių link, kur ant ežero kranto, savo stovyklavietėje, smagiai vakarojo ir džiaugėsi prasidėjusiu dvyliktuoju sezonu. Pasak klubo „Siena“ vadovo Heraldo Kalesevičiaus, šio krašto baikeriams rūpi kur kas prasmingesni dalykai nei vien tik lenktynės su vėju. Todėl jų veikla sulaukia savivaldybės vadovų pritarimo, teigiamo gyventojų ir policijos požiūrio.


Autorius: Milda Jonkienė. Autorės nuotraukoje: baikerių apsilankymas labai pradžiugino globos namų vaikučius.

/ Informacijos šaltinis: www.suduvosgidas.lt /

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (1)
RSS komentarai
1. 2012-10-02, 08:07
 
fhwA35 cgbhstxgwcxb
 
sdabpcgbsd
 
Dviratis.ltAutostop.ltNuotykių maratonas
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   Klajoklis
   Suduvos Gidas
   Irklakojis
   expedicija.lt
   Lokės pėda
   Bicsport
   PailsekLietuvoje.lt
   robinzonada.lt
   Ditma.lt
   keliones_ir_pramogos
   ZaliejiTuristai.lt
   Sportas ir mada expedition.lt
   ViskasTurizmui.lt 120
   MusuPaveldas.lt
   Armijai ir civiliams aic.lt

   Juokelis

   Du turistai atvyksta autobiliu į nedidelį Italijos miestelį. Vienas ir sako:
   - Petrai , pažiūrėk, kur mes esame ?
   Petras varto turistinį Italijos žemėlapį ir sako :
   - Mes septyniasdešimt šeštajame puslapyje.
   - Puiku! – sako draugas. – Važiuojam toliau. Turime šiandien suspėti nuvažiuoti iki aštuoniasdešimt trečiojo puslapio.