Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Italijos spauda: Lietuva – žalia simfonija

Spausdinti

„Lietuva – žalia simfonija“ – taip pavadintas straipsnis, publikuotas Italijos leidinyje „Kelyje“ („On the Road“). Baigiantis šių metų vasaros sezonui vis daugiau Italijos turizmo ir kelionių leidinių redaktorių viršelius skiria Lietuvai. „Tai užsienio žurnalistams organizuojamų turų į Lietuvą rezultatas,“- džiaugiasi Lietuvos turizmo informacijos centro Romoje direktorė Kristina Šarkytė.

Leidinio „On the Road“ skaitytojai Milane jau liepos mėnesį galėjo gėrėtis nuostabiais Lietuvos vaizdais, o rugsėjo mėnesį prestižinis turizmui skirtas leidinys „Viaggiando“ mūsų šaliai paskyrė ne tik viršelį, bet ir išrinko mėnesio nuotrauką, kurioje puikuojasi Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009 simbolis – besišypsantis angeliukas. „Viaggiando“ kiekvieną mėnesį renka ir aprašo vieną pasaulio viešbutį. Šį mėnesį garbė teko Vilniaus „Naručio“ viešbučiui, kuriam skirti net du lapai. Be to, žurnale patariama apsilankyti Vilniuje „Belmonto kriokliuose“, Kaune „Medžiotojų užeigoje“, Palangos „Vanagupėje“, kur, pasak žurnalistų, būtina pasimėgauti viešbučio SPA. Rugsėjo mėnesio leidinyje taip pat yra taip straipsnių apie Niujorką, Kostą Riką, Nepalą, mūsų kaimynus švedus ir Apulijos regioną, tačiau viršelis, mėnesio nuotrauka, ir mėnesio viešbutis skirti Lietuvai. Žurnalistas Massimo Nardi 18 lapų publikacijoje pristato Vilnių, Baltijos pajūrį, lietuvių tradicinę virtuvę, Kryžių kalną bei Kauną, kuris pakerėjo bauhauso stiliaus pastatais. Italų žurnalistai liko sužavėti mūsų šalies grožiu, švara, energija trykštančiu jaunimu, noru dirbti ir kūrybiškumu. Rugsėjo „Turismo&Attualita“ viršelis ir pagrindinis mėnesio straipsnis taip pat skirtas Lietuvai. Turizmo informacijos centro Romoje vadovės K. Šarkytės interviu, pristatantį turizmo galimybes Lietuvoje, transliavo Nacionalinis Italijos radijas Rai1.

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos ir užsienio šalyse dirbantys turizmo informacijos centrai visus metus rengia užsienio žurnalistų turus į Lietuvą. Šių turų rezultatas – žinia apie mūsų šalį užsienio spaudoje ir televizijos reportažuose. 2007 m. įvyko 28 žurnalistų turai, kuriuose dalyvavo žiniasklaidos atstovai iš 24 šalių – prioritetinių Lietuvos turizmo rinkų, 2008 m. iki šios dienos įvyko 30 žurnalistų turų, per kuriuos informaciją apie Lietuvą parengė 28 šalių žurnalistai. Jau pirmąjį šių metų pusmetį savo šalių spaudoje jie publikavo 346 straipsnius apie Lietuvos turizmo galimybes.


/ Informacijos šaltinis: www.tourism.lt /

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Dviratis.ltAutostop.ltNuotykių maratonas
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    Irklakojis
    Bicsport
    Lokės pėda
    Skrydis parasparniu
    Suduvos Gidas
    Klajoklis
    robinzonada.lt
    MusuPaveldas.lt
    ViskasTurizmui.lt 120
    ZaliejiTuristai.lt
    Ditma.lt
    Sportas ir mada expedition.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt
    keliones_ir_pramogos

    Juokelis

    Skrenda lėktuvas iš Londono į JAV. Tik pakilus, stiuardesė prieina prie vieno pensininko, pasilenkia ir tyliai šnabžda jam į ausį: - Žinot, pone, jus, turbūt, juoksitės iki pat Jungtinių, jei aš jums pasakysiu, kad jūsų klynas atsisegęs ir išlindęs galiukas... Pensininkas žvilgtelėjo žemyn, greitai susitvarkė, ir sako: - Žinot, panele, jus, turbūt, juoksitės visą kelią iki Jungtiniu ir dar atgal į Londoną, jei aš jums pasakysiu, kad buvo išlindęs ne galiukas, o visas..