Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Italijos spauda: Lietuva – žalia simfonija

Spausdinti

„Lietuva – žalia simfonija“ – taip pavadintas straipsnis, publikuotas Italijos leidinyje „Kelyje“ („On the Road“). Baigiantis šių metų vasaros sezonui vis daugiau Italijos turizmo ir kelionių leidinių redaktorių viršelius skiria Lietuvai. „Tai užsienio žurnalistams organizuojamų turų į Lietuvą rezultatas,“- džiaugiasi Lietuvos turizmo informacijos centro Romoje direktorė Kristina Šarkytė.

Leidinio „On the Road“ skaitytojai Milane jau liepos mėnesį galėjo gėrėtis nuostabiais Lietuvos vaizdais, o rugsėjo mėnesį prestižinis turizmui skirtas leidinys „Viaggiando“ mūsų šaliai paskyrė ne tik viršelį, bet ir išrinko mėnesio nuotrauką, kurioje puikuojasi Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009 simbolis – besišypsantis angeliukas. „Viaggiando“ kiekvieną mėnesį renka ir aprašo vieną pasaulio viešbutį. Šį mėnesį garbė teko Vilniaus „Naručio“ viešbučiui, kuriam skirti net du lapai. Be to, žurnale patariama apsilankyti Vilniuje „Belmonto kriokliuose“, Kaune „Medžiotojų užeigoje“, Palangos „Vanagupėje“, kur, pasak žurnalistų, būtina pasimėgauti viešbučio SPA. Rugsėjo mėnesio leidinyje taip pat yra taip straipsnių apie Niujorką, Kostą Riką, Nepalą, mūsų kaimynus švedus ir Apulijos regioną, tačiau viršelis, mėnesio nuotrauka, ir mėnesio viešbutis skirti Lietuvai. Žurnalistas Massimo Nardi 18 lapų publikacijoje pristato Vilnių, Baltijos pajūrį, lietuvių tradicinę virtuvę, Kryžių kalną bei Kauną, kuris pakerėjo bauhauso stiliaus pastatais. Italų žurnalistai liko sužavėti mūsų šalies grožiu, švara, energija trykštančiu jaunimu, noru dirbti ir kūrybiškumu. Rugsėjo „Turismo&Attualita“ viršelis ir pagrindinis mėnesio straipsnis taip pat skirtas Lietuvai. Turizmo informacijos centro Romoje vadovės K. Šarkytės interviu, pristatantį turizmo galimybes Lietuvoje, transliavo Nacionalinis Italijos radijas Rai1.

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos ir užsienio šalyse dirbantys turizmo informacijos centrai visus metus rengia užsienio žurnalistų turus į Lietuvą. Šių turų rezultatas – žinia apie mūsų šalį užsienio spaudoje ir televizijos reportažuose. 2007 m. įvyko 28 žurnalistų turai, kuriuose dalyvavo žiniasklaidos atstovai iš 24 šalių – prioritetinių Lietuvos turizmo rinkų, 2008 m. iki šios dienos įvyko 30 žurnalistų turų, per kuriuos informaciją apie Lietuvą parengė 28 šalių žurnalistai. Jau pirmąjį šių metų pusmetį savo šalių spaudoje jie publikavo 346 straipsnius apie Lietuvos turizmo galimybes.


/ Informacijos šaltinis: www.tourism.lt /

 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
Armijai ir civiliams aic.lt
robinzonada.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Ditma.lt
 

Juokelis

Parašiutų sporto instruktorius lėktuve: - Pirmas šoka! Antras šoka! Trečias šoka! Parašiutų nepamirštam, nepamirštam!......
 

Knygų lentynėlė