Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Kad "juodųjų dėmių" keliuose sumažėtų

Spausdinti

Nors įgyvendinant eismo saugą gerinančias inžinerines priemones, šalies keliuose sumažėjo „juodųjų dėmių“ ir kitų avaringų ruožų, kuriuose nuolat kartojasi eismo įvykiai (2006 m. jų buvo nustatyta 267, 2007 m. – 247, šiemet – 225), saugaus eismo specialistai supranta, kad įsibėgėjusio proceso stabdyti nevalia, netgi priešingai – jį reikia kiek galima sparčiau vystyti tolyn.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) eismo saugumo skyriaus specialistai, kartu su kolegomis iš regioninių kelių priežiūros įmonių bei VĮ Transporto ir kelių tyrimo instituto šiemet planuoja apžiūrėti visas „juodąsias dėmes“ nustatytas pagal 2004-2007m. įskaitinius eismo įvykių duomenis. Kiekvienoje iš jų specialistų grupė nustato avaringumo priežastis ir priima sprendimus, kaip panaikinti konkretų avaringąjį „juodulį“. Šiuo metu jau apžiūrėtos „juodosios dėmės“ Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Utenos regionuose, kur, specialistų sutarimu, bus įdiegtos bent minimalios priemonės, pagerinančios eismo saugą.

Svarbiausia kelininkų užduotis pavojinguose ruožuose:
– laiku perspėti vairuotojus (šiandien tokius ruožus jau žymi net tik „juodojo taško“, bet ir ženklas, nurodantis pavojaus priežastį,– pvz., sankryža)
– atlikti virtinę inžinerinių patobulinimų (nutiesti lėtėjimo juostas, įrengti „kalnelius“, pastatyti metalinius atitvarus, apšviesti tamsiu paros metu).

Artimiausiu metu saugaus eismo specialistai planuoja patikrinti eismo situaciją „juodųjų dėmių“ ruožuose ir kituose šalies regionuose.

 

/ Informacijos šaltinis: www.lra.lt /

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (2)
RSS komentarai
1. 2009-01-08, 16:55
 
as dabar kaip tik teises laikaus tai baisus man tie straipsniai apie tokius dalykus
 
julius
2. 2008-12-08, 09:22
 
Pasižiūrėjus juodųjų dėmių žemėlapį, aiškiai matyti, kad juodžiausia aie Kauną ir Klaipėdą. Atsižvelgiant į vairavimo ypatumus šiuose miestuose - nenuostabu. Kaune visi stengiasi važiuoti kuo toliau nuo dešinio krašto, o Klaipėdoje manevravimas išvis neprognozuojamas. Policija užsiima tik greičio viršytojų gaudymu, pučia burbulą, kad avarijos įvyksta viršijus greitį. Nesąmonė. Vienas gali nors ir 100 per miestą pralėkti ir niekam nesutrukdyti, kai kitam ir 40 gali būti per daug.
 
traukinys
 
Dviratis.ltNuotykių maratonasAutostop.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    MontisMagia.lt
    Irklakojis
    Bicsport
    Suduvos Gidas
    Klajoklis
    Zaliuju Turistu baidariu nuoma
    Ditma.lt
    robinzonada.lt
    keliones_ir_pramogos
    ViskasTurizmui.lt 120
    ZaliejiTuristai.lt
    MusuPaveldas.lt
    Sportas ir mada expedition.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt

    Juokelis

    - Žinote, mano vyras ištisas dienas sėdi ir mąsto apie keliones.
    - O ką jis daro išeiginėmis?
    - Tiesiog sėdi...