Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Kulšių kovos jau Lietuvoje

Spausdinti

Kulšių Kovos tai visame pasaulyje vykstančios dviračių lenktynės ant stacionarių staklių. Tokio tipo varžybos vyksta dėl atsipalaidavimo bei gero laiko praleidimo, o dalyvauti susirenka įvairiausio sportinio pasirengimo publika. Šiuo metu varžybos vyksta Vilniuje PogoBare (Vilniaus g. 12) ir jas organizuoja dviračių servisas „Veloklinika“. Borintys dalyavuti registruojasi veitoje ir varžybos trunka apie 3 valandas.

Technika

Varžybose rungiasi du (arba daugiau) dviratininkų ant specialiai šiam tikslui sumontuotų staklių. Specialūs elektromagnetiniai davikliai fiksuoją dviračio rato sukamo staklių būgno apsisukimus, signalas apdorojamas nedideliame mikroprocesoriuje ir keliauja į kompiuterį. Varžybų programa apdoroja rezultatus ir juos grafiškai atvaizduoja projektoriumi. Bare susirinkę šaukia ir klykia ragindami dalyvius minti sparčiau, dėl ko pasiekiamas įspūdingas dviratinko kojų pedalažas, o energijos užtaiso užtektų baro sienoms išgriauti.

Norintiems susirungti

Dešiniają klešnę sukimškite į kojinę, apvyniokite virvele, atsiraitokite ar savo sugalvotu būdu eliminuokite kelnių galo patekimo į grandinę galimybę. Atsisėskite, paprašykite, kad jums pareguliuotų sėdynę ir pirmyn. Publika praneš kuomet jau laikas minti.

Nors varžybų stendai ir sukurti stengiantis maksimaliai užtikrinti dalyvių saugumą, išlikite atidūs -sprintuojantis žmogus į orą paleis per 1000w energijos, na o su tokiu energijos kiekiu jau ir apšviesti klubo patalpas nebūtų sunku...

Kulšių kovos, tai pirmosios tokio tipo dviratininkų pramoginės varžybos Lietuvoje. Kiek žinia, anksčiau tokia įranga Lietuvoje nebuvo apsiginklavę net ir aukščiausių rezultatų siekiantys sportininkai.


/ Informacijos šaltinis: www.kulsiukovos.lt /

 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Armijai ir civiliams aic.lt
Ditma.lt
robinzonada.lt
 

Juokelis

Po lėktuvo saloną bėgioja stiuardesė ir tikrina ar visi prisisegė diržus.
-O tai vakar, besileidžiant vienam lėktuvui, visi tie, kurie nebuvo prisisegę,
buvo išmėtyti po visą aerodromą.
-O tie kurie buvo prisisegę? - klausia vienas keleivis, staigiai prisisegdamas diržą.
-Na, ką jūs, - raminą jį stiuardesė.- tie kurie buvo prisisegę, sėdėjo savo kėdėse, kaip gyvi.
 

Knygų lentynėlė