Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Kulšių kovos jau Lietuvoje

Spausdinti

Kulšių Kovos tai visame pasaulyje vykstančios dviračių lenktynės ant stacionarių staklių. Tokio tipo varžybos vyksta dėl atsipalaidavimo bei gero laiko praleidimo, o dalyvauti susirenka įvairiausio sportinio pasirengimo publika. Šiuo metu varžybos vyksta Vilniuje PogoBare (Vilniaus g. 12) ir jas organizuoja dviračių servisas „Veloklinika“. Borintys dalyavuti registruojasi veitoje ir varžybos trunka apie 3 valandas.

Technika

Varžybose rungiasi du (arba daugiau) dviratininkų ant specialiai šiam tikslui sumontuotų staklių. Specialūs elektromagnetiniai davikliai fiksuoją dviračio rato sukamo staklių būgno apsisukimus, signalas apdorojamas nedideliame mikroprocesoriuje ir keliauja į kompiuterį. Varžybų programa apdoroja rezultatus ir juos grafiškai atvaizduoja projektoriumi. Bare susirinkę šaukia ir klykia ragindami dalyvius minti sparčiau, dėl ko pasiekiamas įspūdingas dviratinko kojų pedalažas, o energijos užtaiso užtektų baro sienoms išgriauti.

Norintiems susirungti

Dešiniają klešnę sukimškite į kojinę, apvyniokite virvele, atsiraitokite ar savo sugalvotu būdu eliminuokite kelnių galo patekimo į grandinę galimybę. Atsisėskite, paprašykite, kad jums pareguliuotų sėdynę ir pirmyn. Publika praneš kuomet jau laikas minti.

Nors varžybų stendai ir sukurti stengiantis maksimaliai užtikrinti dalyvių saugumą, išlikite atidūs -sprintuojantis žmogus į orą paleis per 1000w energijos, na o su tokiu energijos kiekiu jau ir apšviesti klubo patalpas nebūtų sunku...

Kulšių kovos, tai pirmosios tokio tipo dviratininkų pramoginės varžybos Lietuvoje. Kiek žinia, anksčiau tokia įranga Lietuvoje nebuvo apsiginklavę net ir aukščiausių rezultatų siekiantys sportininkai.


/ Informacijos šaltinis: www.kulsiukovos.lt /

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (2)
RSS komentarai
1. 2012-11-01, 14:12
 
pFPNa7 rjxxmipdculv
 
pxeyhmddf
2. 2012-11-01, 03:57
 
Karvė Lapkritis 11 d, 2010Kažkaip neskaitant šiaip panievių gerų darbų, nelabai suprantu, kam savanorystė yra reikalinga apskritai? Niekas neateina į galvą, būtų įdomu išgirsti paaiškinimą!
 
Lala
 
Nuotykių maratonasAutostop.ltDviratis.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   Klajoklis
   Bicsport
   SveikasVaikas.lt
   Skrydis parasparniu
   Irklakojis
   Zaliuju Turistu baidariu nuoma
   keliones_ir_pramogos
   Ditma.lt
   Sportas ir mada expedition.lt
   ZaliejiTuristai.lt
   robinzonada.lt
   Armijai ir civiliams aic.lt
   PailsekLietuvoje.lt
   ViskasTurizmui.lt 120
   MusuPaveldas.lt

   Juokelis

   Traukiny ant virsutinio gulto miega vyras.
   Staiga traukinys staigiai stabdo ir vyriškis plojasi nuo gulto i grindis:
   -O ba kaip griuvau,net traukinys sustojo...