Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Kūno kultūros ir sporto diena

Spausdinti

Pirmą kartą Lietuvoje pradėta minėti Kūno kultūros ir sporto diena. Tai bus Lietuvos sporto visuomenės tradicinė šventė, kurią švęsime kiekvienų metų pirmąjį spalio šeštadienį.
Kauno sporto mokyklos šią dieną pažymėjo turiningais renginiais. Buriavimo mokyklos „Bangpūtys" sportininkai Kauno mariose džiugino gražiais startais tarptautinėje regatoje „Rudens vėjas", Kauno irklavimo mokykla surengė irklavimo sezono uždarymo varžybas.

Kauno futbolo mokykla „Tauras" šią šventę pažymėjo surengę tarpmiestinį vaikų turnyrą naujai sutvarkytoje teritorijoje. Miesto savivaldybė skyrė 350 tūkst. Lt aptverti tris mokyklos futbolo aikšteles ir likusią teritoriją, kad būtų būtų galima tinkamai prižiūrėti aplinką, aikšteles, kad vaikai ir moksleiviai galėtų saugiau jaustis sportuodami.

Nuoširdžiai ir kvalifikuotai darbus atliko UAB „Niskama. Spalio 3 d., penktadienį, mokyklos surengtoje šventėje dalyvavo Kauno miesto savivaldybės meras Andrius Kučinskas, vicemeras Rimantas Mikaitis, Kauno miesto savivaldybės tarybos Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkė Edita Gudišauskienė, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Vygintas Gudėnas, Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Albertas Palaima. Į šventę atvyko Seimo narys Rytas Kupčinskas, kuris pritarė Savivaldybės pastangoms atnaujinti miesto sporto bazes, padėkojo direktoriui už sporto bazės atnaujinimą.

Kauno miesto meras padėkojo UAB „Niskama" vadovams Algirdui Žebrauskui, Tomui Zabielinui, Kauno miesto savivaldybės Satybos skyriaus vyriausiajam specialistui Vaclovui Balniui už pagalbą tvarkant mokyklos teritoriją, mokyklos direktoriui Laimiui Bičkauskui už pastangas gerinant mokyklos veiklą ir atnaujinant sporto bazę.

Direktorius pasakoja, kad kartu su Kūno kultūros ir sporto skyriumi prašo miesto savivaldybės biudžete 2009 metams numatyti lėšas futbolo aikštelių apšvietimui įrengti, tribūnai pastatyti, taip pat dėl mokyklos pastato antro aukšto statybos techninio projekto parengimo. Ateityje būtų įrengta taip reikalinga futbolininkams treniruoklių salė.

Sudarius tinkamas sąlygas aikštelių saugai ir teritorijos priežiūrai bus galima prašyti Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinį direktorių skirti 40x20 m dirbtinę dangą futbolo aikštelės įrengimui.

 


/ Informacijos šaltinis: www.kaunoaleja.lt /

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Autostop.ltDviratis.ltNuotykių maratonas
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    expedicija.lt
    Zaliuju Turistu baidariu nuoma
    LTV.lt
    Irklakojis
    Bicsport
    Skrydis parasparniu
    Ditma.lt
    keliones_ir_pramogos
    ZaliejiTuristai.lt
    ViskasTurizmui.lt 120
    robinzonada.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt
    MusuPaveldas.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    Sportas ir mada expedition.lt

    Juokelis

    Pasiklydo kartą trys turistai dykumoje. Brenda per smėlį jau visiškai nusilpę. Tik žiūri - stovi rūmai vidury dikynės. Užeina. O ten trys gražuolės. Nuprausia, pavalgydina, pamyluoja. Staiga girdi - kanopos dunksi. Ogi grįžo šeichas iš medžioklės su visais tarnais. Užėjo į rūmus, pamatė kas čia dėjosi ir sako:
    - Žudyt aš jūsų nežudysiu, bet nubausiu: kiekvieną pagal jo profesiją. Kas iš jūsų kuo dirba?
    - Aš policininkas.
    - Nušaukit jam "gerą" vietą pistoletu!
    - Aš gaisrininkas.
    - Nudeginkit jam "gerą" vietą ugnimi.
    - O aš čiulpinikus pardavinėju...