Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Kviečia pažinti Vilnių išmaniai!

Spausdinti

Artėjant pavasariui ir naujam turistiniam sezonui Vilniaus turizmo informacijos centras pasiūlys vilniečiams ir užsienio svečiams ne vieną staigmeną. Bene svarbiausia naujiena, skirta moderniųjų technologijų mėgėjams, – nauja turizmo programėlė „Vilnius Tourism“, kuri papildys kol kas dar negausią Lietuvos ir visų trijų Baltijos šalių mobiliųjų aplikacijų rinką. Ši programėlė yra tarsi virtualus Vilniaus miesto gidas, leidžiantis turistui naudotis visa reikiama informacija vienoje vietoje – išmaniajame telefone.

Programėlės turinį sudaro šimtai lankytinų objektų su informacija apie juos, nuotraukomis, žemėlapiais, kontaktais. Keliaujant po miestą pasiklysti neleis funkcija „Šalia manęs“(„Near Me“), kurios pagalba galima matyti visus šalia esančius objektus. Programėlė pritaikyta ir kelionės planavimui – tereikia išsirinkti vietas ir jas įkelti į mėgiamiausiųjų („Favorites“) rubriką.

Naudotis programėle paprasta ir patogu. Vieną kartą atsisiuntus, ji liks išmaniajame telefone ir bazinė informacija galės būti nuskaitoma nenaudojant interneto resursų („offline“ režimu). Norint dalintis informacija socialiniuose tinkluose bei naudotis papildomomis programėlėje siūlomomis funkcijomis ar nuorodomis, būtinas interneto ryšys. Tačiau ir čia užsienio svečias galės sutaupyti - nemokama Wi-Fi zona veikia Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22), daugelyje miesto restoranų, kavinių ir prekybos centrų.

„Vilnius Tourism“ pritaikyta populiariausių išmaniųjų telefonų naudotojams – iOS ir Android. Programėlę netrukus galima bus nemokamai atsisiųsti iš AndroidMarket ir AppStore aplikacijų parduotuvių. Detalesnę informaciją apie programėlę sekite interneto svetainėje www.vilnius-tourism.lt.

Tikimasi, kad aplikacija duos praktinės naudos tiek užsienio turistams, tiek ir Vilniaus bei visos Lietuvos gyventojams ir taps viena populiariausių mobiliesiems telefonams skirtų programėlių apie Vilnių. Programėlės dėka svečiai gali jaustis saugiai, atrasti naujų idėjų laisvalaikiui.


/ Informacijos šaltinis: www.vilnius-tourism.lt / 2012-03-05
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (1)
RSS komentarai
1. 2013-03-17, 07:12
 
RHdLca tavrzowyemig
 
nqgbci
 
Nuotykių maratonasDviratis.ltAutostop.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   Suduvos Gidas
   Klajoklis
   Irklakojis
   LTV.lt
   Zaliuju Turistu baidariu nuoma
   SveikasVaikas.lt
   Sportas ir mada expedition.lt
   MusuPaveldas.lt
   PailsekLietuvoje.lt
   robinzonada.lt
   Ditma.lt
   Armijai ir civiliams aic.lt
   ViskasTurizmui.lt 120
   keliones_ir_pramogos
   ZaliejiTuristai.lt

   Juokelis

   Lėktuvo keleivis kreipiasi į stiurdesę:
   - Sakykite, ar tie maži, į skruzdėles panašūs sutvėrimai – tai žmonės?
   - Ne, tai skruzdėlės, - atsako stiuardesė. – Mes dar nepakilome…