Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Kviečia pažinti Vilnių išmaniai!

Spausdinti

Artėjant pavasariui ir naujam turistiniam sezonui Vilniaus turizmo informacijos centras pasiūlys vilniečiams ir užsienio svečiams ne vieną staigmeną. Bene svarbiausia naujiena, skirta moderniųjų technologijų mėgėjams, – nauja turizmo programėlė „Vilnius Tourism“, kuri papildys kol kas dar negausią Lietuvos ir visų trijų Baltijos šalių mobiliųjų aplikacijų rinką. Ši programėlė yra tarsi virtualus Vilniaus miesto gidas, leidžiantis turistui naudotis visa reikiama informacija vienoje vietoje – išmaniajame telefone.

Programėlės turinį sudaro šimtai lankytinų objektų su informacija apie juos, nuotraukomis, žemėlapiais, kontaktais. Keliaujant po miestą pasiklysti neleis funkcija „Šalia manęs“(„Near Me“), kurios pagalba galima matyti visus šalia esančius objektus. Programėlė pritaikyta ir kelionės planavimui – tereikia išsirinkti vietas ir jas įkelti į mėgiamiausiųjų („Favorites“) rubriką.

Naudotis programėle paprasta ir patogu. Vieną kartą atsisiuntus, ji liks išmaniajame telefone ir bazinė informacija galės būti nuskaitoma nenaudojant interneto resursų („offline“ režimu). Norint dalintis informacija socialiniuose tinkluose bei naudotis papildomomis programėlėje siūlomomis funkcijomis ar nuorodomis, būtinas interneto ryšys. Tačiau ir čia užsienio svečias galės sutaupyti - nemokama Wi-Fi zona veikia Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22), daugelyje miesto restoranų, kavinių ir prekybos centrų.

„Vilnius Tourism“ pritaikyta populiariausių išmaniųjų telefonų naudotojams – iOS ir Android. Programėlę netrukus galima bus nemokamai atsisiųsti iš AndroidMarket ir AppStore aplikacijų parduotuvių. Detalesnę informaciją apie programėlę sekite interneto svetainėje www.vilnius-tourism.lt.

Tikimasi, kad aplikacija duos praktinės naudos tiek užsienio turistams, tiek ir Vilniaus bei visos Lietuvos gyventojams ir taps viena populiariausių mobiliesiems telefonams skirtų programėlių apie Vilnių. Programėlės dėka svečiai gali jaustis saugiai, atrasti naujų idėjų laisvalaikiui.


/ Informacijos šaltinis: www.vilnius-tourism.lt / 2012-03-05
 

 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
Armijai ir civiliams aic.lt
robinzonada.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Ditma.lt
 

Juokelis

Turistas klausia viešbučio administratoriaus:
- Ar turite viešbutyje tylių kambarių?
- Mūsų visi kambariai tylūs, tik gyventojai kartais triukšmauja.
 

Knygų lentynėlė