Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

O kas už vairo? Draugiškas vairuotojas!

Spausdinti
Šiandien, gegužės 12d., prasideda socialinė kampanija „O kas už vairo? Draugiškas vairuotojas", kurios tikslas - ugdyti vairavimo kultūrą Lietuvos keliuose. Kampanijos iniciatoriai - Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacija ir draudimo bendrovė „BTA Draudimas".
Šiandien akciją pradėjo daugiau nei 600 „BTA Draudimo" darbuotojų, savo transporto priemones pažymėję akcijos atributika, kuri bus siūloma visiems „O kas už vairo? Draugiškas vairuotojas" dalyviams. Kampanijos metu vairuotojai taip pat bus skatinami registruotis interneto svetainėje www.draugiskasvairuotojas.lt ir pavežti žmones į darbą arba padėti ištikus nelaimei kelyje.

„Draugiškumas keliuose gali paskatinti daugybę pozityvių permainų - kultūringą elgesį už vairo, autoįvykių skaičiaus sumažėjimą ir pozityvios bei atviros visuomenės vystymąsi. Tikimės, jog mūsų darbuotojų pavyzdys paskatins prie akcijos prisijungti kuo daugiau transporto priemonių vairuotojų", - sakė „BTA Draudimo" generalinis direktorius Arnis Zekunde.

Kampanijos metu veiks interneto svetainė www.draugiskasvairuotojas.lt. Joje bus pateikiama vairuotojams naudinga informacija - kelių eismo taisyklės, nuomonės, patirtys ir „Draugiško vairuotojo" analizė, aiškinanti pagrindinius draugiškumo keliuose aspektus. Taip pat visi vairuotojai galės registruotis dvejose svetainės rubrikose - „Pavežk draugą" bei „Padėk draugui", kurios skatins pagalbą kelyje.

Skiltyje „Pavežk draugą" svetainės lankytojai galės rasti skirtingais maršrutais į darbą važiuojančius vairuotojus, galinčius pavežti pakeleivius. Tuo tarpu rubrikoje „Padėk draugą" registruosis visi, galintys suteikti pagalbą kelyje sugedus automobiliui ar pasibaigus kurui.

„Tai, kad tokias socialines akcijas inicijuoja verslo bendrovės - sveikintinas dalykas. Tik suvieniję pajėgas bendram tikslui galėsime pagerinti vairavimo kultūrą šalies keliuose ir apsisaugoti nuo daugėjančių nelaimių kelyje", - sakė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Skvernelis.

Kampanijos „O kas už vairo? Draugiškas vairuotojas" metu taip pat vyks radijo žaidimas. Jo metu į radijo stočių Radiocentras, Radijas Kelyje, Laluna bangomis transliuojamą laidą „Draugiškas vairuotojas" paskambinę klausytojai galės pasidalinti kelyje patirtais teigiamais atsitikimais bei gauti dovanų benzino.

Projektą lydės reklaminė medžiaga - lankstinukai ir magnetukai, kurie bus platinami sankryžose, aikštelėse bei „Lukoil" degalinėse. Šios informacinės priemonės supažindins visuomenę su kampanijos „O kas už vairo? Draugiškas vairuotojas" esme. Iš viso Lietuvos gyventojams bus išdalinta 60 tūkst. skiriamųjų akcijos ženklų. Kampanijos palaikymo veiksmai tęsis iki gegužės galo, o tų vertybių propagavimas -
neribotą laiką.


Poicijos departamento informacija

/ Informacijos šaltinis: www.kaunoaleja.lt /

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (1)
RSS komentarai
1. 2008-05-13, 18:26
 
NA SUMASTYMAS TAI GERAS BET LIETUVIAI TOKIE ZMONES KAT I VIENA AUSI IEJO PRO KITA ISEJI :))) NA BET GALETU BUT IR DAUGIAU VISOKIU AKCIJU
 
DAUGVILAS
 
Autostop.ltDviratis.ltNuotykių maratonas
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    Bicsport
    Skrydis parasparniu
    expedicija.lt
    Suduvos Gidas
    LTV.lt
    Zaliuju Turistu baidariu nuoma
    keliones_ir_pramogos
    Ditma.lt
    robinzonada.lt
    Sportas ir mada expedition.lt
    ViskasTurizmui.lt 120
    MusuPaveldas.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt
    ZaliejiTuristai.lt

    Juokelis

    Pirmą kartą skrendantis lėktuvu keleivis klausia stiuardesė:
    - Ar jūs išdalinsite parašiutus?
    - Aišku…ne.
    - Bet juk laivuose duoda gelbėjimosi liemenes.
    - Mes gi ne jūroje…
    - Keista, - stebisi keleivis, - juk mokančių plaukti žymiai daugiau negu mokančių skraidyti!
     
    0 queries executed