Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Šįmet Kaune planuojama įrengti du naujus dviračių takus

Spausdinti

Kauno miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį tvirtins dviračių takų įrengimo, remonto ir priežiūros darbų 2012-2013 metų programą. Šiais metais didžiausią dėmesį planuojama skirti takų remonto darbams. Taip pat planuojama įrengti du naujus dviračių takus.

„Kaune kasmet daugėja dviračių entuziastų. Mieste turime daugiau nei 50 km ilgio dviračių takų. Dalis jų yra jau nusidėvėję, tad pasitarę su dviratininkų bendruomene, nutarėme šįmet didesnį dėmesį skirti takų remontui, - teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. - Iki šiol turėjome tik Kauno gatvių tvarkymo bei šaligatvių įrengimo ir remonto darbų programas. Artėjančiame Tarybos posėdyje pirmą kartą tvirtinsime dviračių takų įrengimo, remonto ir priežiūros darbų programą. Tai įrodo, jog dviratininkų poreikiai Kauno miestui yra labai svarbūs".

Šiais metais planuojama suremontuoti 9 dviračių takus: Kalniečių parko, Šančių dviračių taką prie Nemuno, Jonavos gatvės, Dainavos parko, dviračių taką prie Kleboniškio gatvės, Panemunės dviračių taką, Panemunės šilo ir Kleboniškio miško dviračių takus bei dviračių taką, jungiantį Senamiestį su M. K. Čiurlionio tiltu.

Skaičiuojama, kad šiems darbams reikės apie 232 tūkst. litų. Daugiausia lėšų - 150 tūkst. litų - ketinama skirti dviračių tako, prasidedančio ties Vytauto Didžiojo tiltu ir Nemuno krantine vedančio link M. K. Čiurlionio tilto remontui.

„Aktyviai bendraujame su dviratininkų bendruomene. Mes apvažiavome visus miesto dviračių takus ir išrinkome tuos, kuriems labiausiai reikalingas remontas", - tvirtino Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

Šiais metais planuojama įrengti du naujus dviračių takus. Vienas takas bus įrengtas po P. Vileišio tiltu - šiems darbams planuojama skirti 340 tūkst. Lt. Šįmet taip pat planuojama pradėti dviračių tako Neries kr.-Jotvingių g. įrengimo darbus. Šio projekto vertė sieks daugiau nei 2 mln. litų. ES struktūrinių fondų parama viršys 1,7 mln. litų, likusią dalį sudarys savivaldybės indėlis.

Šioje programoje taip pat suplanuotos lėšos dviračių takų priežiūrai, šlavimui (320 tūkst. Litų),. Kelio ženklų įrengimui, dviračių takų žymėjimui dažais planuojama skirti per 28 tūkst. litų.

Kitais metais didesnį dėmesį planuojama skirti naujų dviračių takų įrengimui ir esamos susisiekimo infrastruktūros pritaikymui važiuoti dviračiais.

 

/ Informacijos šaltinis: www.kaunas.lt / 2012-02-22

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (1)
RSS komentarai
1. 2012-06-17, 15:15
 
Jūratė (LMPS)Birželis 9, 2011 22:03Kaip matome iš ponois Gintarės Skaistės komentaro,TS-LKD frakcijos nariams Kauno taryboje Lietuvos Respublikos Konstitucija nieko nereiškia. Taigi bijau, kad gali prireikti Strazbūro išaiškinimo, ką reiškia šalies Konstitucija. Tačiau nuostabą kelia ir kitas minėtos Kauno tarybos narės komentaras. Perspektyvą, kad Vyriausybės atstovė kreipsis į teismą, tarybos narė apibūdino taip: ,,Teismas tegul ir sprendžia, ar tarybos sprendimas yra teisėtas . Keista būtų, jei šiuo atveju savivaldybės tarybos sprendimas būtų pripažintas teisėtu. Tad iš kieno kišenės bus dengiamos teismo išlaidos? Žinoma, kad iš skylėto savivaldybės biudžeto, vadinasi, iš kauniečių mokesčių mokėtojų pinigų. Ar tai nėra akivaizdus piktnaudžiavimas savo tarnybine padėtimi?
 
Courtney
 
Nuotykių maratonasDviratis.ltAutostop.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   SveikasVaikas.lt
   Skrydis parasparniu
   Suduvos Gidas
   Lokės pėda
   Bicsport
   Irklakojis
   Sportas ir mada expedition.lt
   ZaliejiTuristai.lt
   Ditma.lt
   keliones_ir_pramogos
   MusuPaveldas.lt
   PailsekLietuvoje.lt
   robinzonada.lt
   ViskasTurizmui.lt 120
   Armijai ir civiliams aic.lt

   Juokelis

   Skrenda lėktuvas iš Londono į JAV. Tik pakilus, stiuardesė prieina prie vieno pensininko, pasilenkia ir tyliai šnabžda jam į ausį: - Žinot, pone, jus, turbūt, juoksitės iki pat Jungtinių, jei aš jums pasakysiu, kad jūsų klynas atsisegęs ir išlindęs galiukas... Pensininkas žvilgtelėjo žemyn, greitai susitvarkė, ir sako: - Žinot, panele, jus, turbūt, juoksitės visą kelią iki Jungtiniu ir dar atgal į Londoną, jei aš jums pasakysiu, kad buvo išlindęs ne galiukas, o visas..