Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Televizijos laidomis skatina keliauti po Lietuvą

Spausdinti

Sekmadienį per nacionalinę Lietuvos televiziją jau pasirodė pirmasis televizijos laidų ciklas „Keliaukime po Lietuvą“. Šiomis laidomis siekiama sudominti Lietuvos gyventojus atrasti šalį, pažinti jos regionus, istoriją, kultūrą, kurortuose teikiamas paslaugas.

„Lietuviai kasmet keliauja vis daugiau, esame išsilavinę ir žingeidūs piliečiai, tačiau ne visada gebame pamatyti, kad kartais nėra būtina vykti toli, kad galėtume pasimėgauti nuostabiais gamtos peizažais, aktyvaus turizmo teikiamais malonumais, kultūrinėmis programomis, kokybiškomis sveikatingumo ir SPA paslaugomis. Skatinti vietinių turizmą yra vienas iš prioritetinių mūsų uždavinių, todėl sieksime, kad televizijos laidos būtų itin patrauklios žiūrovų akims, paskatintų juos keliauti siūlomais maršrutais ir pažinti savo šalį“, - sakė Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos l.e.p. direktorius Juozas Raguckas.

Iš viso bus parodyta 15 televizijos laidų, skatinančių vietinį turizmą. Laidos bus rodomos itin patogiu žiūrovams metu – sekmadieniais, 20 valandą. Pirmoji laida pakvietė Lietuvos gyventojus prisijungti prie „Didžiojo žygio po Baltijos šalis“. Žiūrovai raginti aplankyti po 10 dar keliautojų neatrastų turizmo objektų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Sekanti laida bus skirta vietinį turizmą skatinančio projekto „Kelionių maratonas Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti“ populiarinimui. Šiuo kelionių maršrutu susidomėję turistai bus kviečiami aplankyti istorines, Žalginio mūšio laikus menančias vietas Lietuvoje. Sekančios trys laidos pakvies žiūrovus atrasti patrauklias vandens turizmo vietoves Lietuvoje, pristatys konkurso „Patraukliausia vandens turizmo vietovė“ nugalėtojus – Zarasų kraštą. Paskutinė šiais metais pasirodysianti laida bus skirta Jono Pauliaus II piligrimų kelio maršruto pristatymui ir populiarinimui. Likusios 9 televizijos laidos bus transliuojamos kitais metais prieš prasidedant kelionių sezonui – vasarai. 2011 metų kovo ir balandžio mėnesį bus transliuojamos laidos, kuriose Lietuvos gyventojai bus išsamiai supažindinti su pagrindinėmis turizmo nišomis Lietuvoje: pažintiniu ir kultūriniu turizmu bei aktyviu ir sveikatingumo turizmu.


Laidų sukūrimas ir transliavimas Lietuvos gyventojams yra finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų, skirtų vietinio turizmo populiarinimui ir skatinimui.


/ Informacijos šaltinis: www.tourism.lt /  2010-07-26

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Dviratis.ltNuotykių maratonasAutostop.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    Suduvos Gidas
    Klajoklis
    Zaliuju Turistu baidariu nuoma
    Skrydis parasparniu
    SveikasVaikas.lt
    Lokės pėda
    ViskasTurizmui.lt 120
    Ditma.lt
    ZaliejiTuristai.lt
    MusuPaveldas.lt
    Sportas ir mada expedition.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt
    robinzonada.lt
    keliones_ir_pramogos

    Juokelis

    Skrenda lėktuvu gruzinas, o šalia jo sėdi žavi blondinė. Gruzinas atsisuka į ją, nusišypso, parodo visus savo auksinius dantis ir paklausia:
    -mergaite mergaite, o kodel tu tyli?
    -noriu ir tyliu...
    -nori... ir tyli?...