Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

2011.10.08-09 LKS kelionių sezono uždarymo sąskrydis

Spausdinti

Antrąjį spalio savaitgalį Birštone įvyko LKS kelionių sezono uždarymo sąskrydis. Dalyviai varžėsi Kalnu technikos, Dviratininku ralio, Naktinėse orientavimosi sporto, Naktinėse orientavimosi sporto ir Keliautojų ralio automobiliais varžybose bei dalyvavo skaidrių ir kino filmų konkursuose. Nors oras jau žvarbokas ištikimiausi keliautojai nakvojo palapinėse. Ir visi kartu grožėjomės nepakartojama ir rudenėjančia Birštono gamta... O čia galite susipažinti su varžybų protokolais:

 

Dviračių ralio varžybos
Naktinio orientavimosi varžybos
Keliautojų autoralio varžybos
Vandens ralio varžybos

Kalnų keliautojų technikos varžybos

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (13)
RSS komentarai
1. 2011-10-24, 06:14
 
del manes tai galite isviso baidariu raliu nedaryti, propaguoju ,kad irklavimas bent kiek kvepuotu ne tik profu lygyje...man asmeniskai irklavimo sezonas pasibaigia kai pasidengia ledas ir prasideda kai nutirpsta, taip kad apie "prilaizymus" ne i tema:)
 
irklakojis
2. 2011-10-19, 08:54
 
Kas liečia dviejų sąskrydžio dalyvių pasiginčijimą šios temos komentaruose, tai pridursiu, kad 2010-2011 metais dalyvių pasyvumas tikrai padidėjo. Ne vien vandens ir kalnų kelionių varžybose ir ne vien keliautojų sporte aplamai. Aktyvumą praranda tokių renginių dalyviai senbuviai, todėl dalyvių naujokų ugdymui dėmesio reikia daugiau, ir tai ne vienadienis reikalas.  
Niekaip nenorėčiau patikėti, kad Keliautojų 2011m. sezono uždarymo sąskrydyje kalniečių varžybos sutrikdė vandens turizmo ralį (baidarių ralį) – varžybos vyko skirtingomis dienomis. 
Gal kažkiek “kirtosi” automobilių ir badadrių raliai, vykę vienu metu (pernai Zelvoje vyko skirtingomis sąskrydžio dienomis, ir kai kurie vandenininkai kitą dieną dalyvavo automobiliais. 
Kas liečia vandens turizmo ralio (baidarių ralio) varžybas (tiek pavasarines, ties sezono uždarymo), tai pakankamai informacijos nebuvo niekada. Kai varžybų vieta paaiškėja paskutiniu metu, masiškumo tikėtis beviltiška. Reikia suprasti būtinybę baidarininkams pasiruošti susiorganizuojant transportą ir pan., todėl LKS kalendoriuje renginio vietos grafoje tokie įrašai kaip “Vilniaus apskrityje” ar “Pagal nuostatus” yra netoleruotini.  
2011m. sezono uždarymo sąskrydžio vieta kalendoriuje skelbta kaip “Vilniaus apskritis”, bet sąskrydis įvyko Kauno apskrities Birštono mieste. 
Ir apie tai sužinota vėlokai, ir tai dalyvių skaičiaus nepadidino nė vienose iš sąskrydžio programos dalių.  
Pasibaigus LKS 2011 metų kelionių sezonui, pats laikas galvoti apie naują sezoną (2012 metų), teikti pasiūlymus dėl jo kalendoriaus. Nepatenkintiems atskirais renginiais ir jų masiškumu pasyviais būti nevertėtų. Konstruktyvūs pasiūlymai praverstų. 
Dar vienas dalykas – jei nepsisiplaukiota ar neprisilaipiota per visą sezoną, nereikėtų tikėtis atsigriebti sezono uždaryme (“ko neprivalgei - neprilaižysi!”). Tiesa, 2011 m. kalnų kelionių sezonas dar nesibaigė - kalnų KTV dar bus...
 
Vitas M.
3. 2011-10-17, 14:46
 
:) nei as koneveikiu nei ka, tiesiog vietoj padekos organizatoriams, atsiranda tokios "piktzaizdes" kaip ponas, kurie visada buna viskuo nepatenkinti :) Jei gali suorganizuok geriau ir jei man metu dar nedaug, tai nereiskia, jog kazka blogai sakau :)
 
BU
4. 2011-10-14, 20:28
 
girdeti demagogo pasakeles...ko tu cia siuntineji kitus turistus ir koneveiki? tau asmeniskai cia priekaistu buvo? mazvaikis matyt koks...ko gero net zinau kas toks esi :) panasus diskusiju mentalitetas kaip vieno tokio lipiko:) 
diskusija baigta
 
irklakojis
5. 2011-10-14, 09:54
 
Stebini savo neisprusimu...gal emigruok i Anglija...ten paskesi tarp sau lygiu ;)
 
BU
6. 2011-10-14, 07:06
 
tai per jus lipikus ir suzlugde:) 
seniau spalio pradzioje budavo rimti baidariu raliai po 3 ar 5 valandas. kadangi nuostatuose nebuvo aiskiai suformuluota info apie baidariu etapa ,tai niekas ir neatvyko:) o pakurenti lauzus ir paziureti filmukus galima ir savo sode....
 
irklakojis
7. 2011-10-14, 05:42
 
Kaip as NEKENCIU lietuviu, tai yra kazkas tokio...kas tau ka suzlugde? eik ir verk pas mociute ant keliu, o ne savo neigiama energija skleisk cia...suzlugde matai jam...o ka pats padarei?? tia ikalbek ta simta dalyviu uzdaryme dalyvauti, vapet tai pirmas, o uzpakali pajudint tai labai sunku...tik lot gali 
 
o vat, kad bendrumo truksta, tai faktas...labai smagu, jog daug disciplinu susijunge i viena, bet vandenininkai..aliooo??:)) kodel neprisijungiat prie gitaros ir lauziuko? kalnieciam liudna be Jusu :D ar atskiro pakvietimo reikia?
 
BU
8. 2011-10-12, 11:23
 
Ka ten jums pasakoti ,jeigu nieko net nezinote apie bent jau kokius septynis paskutinius rudeninius baidariu ralius:)Tada pasieskokite rezultatu turisto administracijoje, bus ir ekipazu kiekiai ir visa kita.... gerai dar liko pavasariniai baidariu raliai:) 
Beje pradziugino Ulos maratonas 2011 su rekordiniu poros simtu ekipazu skaiciumi:)
 
irklakojis
9. 2011-10-11, 19:54
 
Svarbiausia ko gero būtų visiem (kalniečiam, baidarininkam, dviratininkam, automobilistam, orientacininkams ir t.t.) stengtis daryt uždarymo sąskrydžius visiem drauge, vienoje vietoje, tuo pat metu. Tada daug didesnis dalyvių būrys, visiem smagiau, judesys toks, nuotaika smagesnė, kad visi aplink varžosi, dalyvauja.  
Žinoma daug lengviau padaryt varžybas (ale savo atskirą uždarymą) ten, kur patogiau konkrečiai turizmo šakai... bet tda kur bendrumas? Kur džiaugsmas ir pasididžiavimas prieš kitus per metus nukeliautais kilometrais, įkoptais kalnais, nuplauktom upėm, nuvažiuotais takais...  
O juk tam šis renginys ir turėtų būt skirtas - pasidalinti su visais tuo gėriu, kurį patyrėm per metus? Ar ne?  
Tai ir stnkimės. Pridėkim po rankelę kiekvienas ir gausis geri, stiprūs ir įsimintini renginiai.  
 
Papasakokit plačiau kas ką ten baidarininkams sužlugdė...
 
Tomas Stasiukaitis
10. 2011-10-11, 19:39
 
Baiderese neplaukiau, o visa kita labai smagu buvo, aciu organizatoriams ;)
 
Kaspis
11. 2011-10-11, 18:08
 
Viskas labai saunu
 
arvydas
12. 2011-10-11, 13:15
 
Baidarių ralio sužlugdymo priežasčių reiktų paieškoti giliau. Bet ar ne patys baidarininkai savo neaktyvumu kalti?
 
irklakojui
13. 2011-10-11, 07:59
 
rudeninis baidariu ralis suzlugdytas...o taip gerai pasimurkdydavome:)
 
irklakojis
 
Nuotykių maratonasDviratis.ltAutostop.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    SveikasVaikas.lt
    Zaliuju Turistu baidariu nuoma
    Skrydis parasparniu
    Klajoklis
    dzordzas.lt
    Irklakojis
    Sportas ir mada expedition.lt
    MusuPaveldas.lt
    robinzonada.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    ZaliejiTuristai.lt
    Ditma.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt
    ViskasTurizmui.lt 120
    keliones_ir_pramogos

    Juokelis

    Lipa trapu į lėktuvą gruzinas ir iš paskos aviną tempia.
    Stiuardesė:
    -Pilieti,su avinu į lektuvą negalima!!
    -Ei,mieloji,koks avinas??? Avinas mokosi Londone... O čia kyšis...
     
    0 queries executed