Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Kauno rajono savivaldybėje aptarta preliminari dviračių maršrutų schema

Spausdinti

Kauno rajono savivaldybėje vyko tarptautinio projekto „Nauji tiltai - miesto ir kaimo sąveikos valdymo tobulinimas siekiant geresnės gyvenimo kokybės” darbinis susitikimas, kurio pagrindinis tikslas buvo pristatyti ir išanalizuoti baigiamą įgyvendinti projekto pagrindinę veiklą - parengtą Kauno rajono dviračių infrastruktūros plėtros galimybių ir poreikio vietos ir turizmo reikmėms analizę ir preliminarią dviračių maršrutų schemą.

Susitikime dalyvavo Kauno rajono, Kauno miesto ir savivaldybių specialistai, Birštono savivaldybės atstovas, Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininkas Linas Vainius, seniūnijų bei rajono bendruomenių nariai. Atliktą analizę ir preliminarią Kauno rajono dviračių maršrutų schemą pristatė atstovės iš UAB „Statybos strategija”, projektų vadovė V. Salapėtienė, Teritorijų planavimo padalinio vadovė K. Gaučė ir ekspertė, VGTU doc. dr. A. Mačerinskienė.

Susirinkusieji buvo informuoti, kad rengiant analizę, buvo siekiama išanalizuoti esamą dviračių takų ir maršrutų situaciją ir numatyti naujus maršrutus, sujungiant juos į vientisą tinklą kartu numatant maršrutų jungtis su Kauno miestu ir kitomis su rajonu besiribojančiomis savivaldybėmis. Šiuo tikslu buvo analizuojami esami nacionaliniai, regioniniai, vietos ir ES teisės aktai bei vietos ir užsienio lankytojų srautai. Išanalizuota ir įvertinta esama dviračių takų infrastruktūra, įvardinant problemines ir pavyzdines rajono vietas. Taip pat išanalizuoti esami ištekliai atkreipiant dėmesį į turimas kultūros ir gamtos vertybes, teikiamas paslaugas (kaimo turizmo, stovyklavietės ir pan.). Rengiant analizę buvo atlikta moksleivių apklausa, kuria siekta išsiaiškinti jų poreikius ir prioritetus. Pristatymo pabaigoje ekspertai pateikė pasiūlymus dėl galimų dviračių trasų, maršrutų, dviračių jungčių bei preliminarų investicijų poreikį atskirų schemos įgyvendinimo scenarijų atvejais.

Po pristatymo vyko diskusijos, kurių metų buvo analizuojami galimi preliminarios rajono dviračių maršrutų schemos sprendimai ir įgyvendinimo būdai. Taip pat nuspręsta į schemos vertinimą įtraukti seniūnijas ir išgirsti jų vertinimus.

Parengus galutinę rajono dviračių maršrutų schemą, numatoma surengti pristatymą visuomenei ir valdžios atstovams.


/ Informacijos šaltinis: Kauno rajono savivaldybė / 2011-06-20

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Dviratis.ltNuotykių maratonasAutostop.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Pasidalinkite info

   Bookmark and Share

   Reklamėlė

   Zaliuju Turistu baidariu nuoma
   MontisMagia.lt
   Lokės pėda
   Suduvos Gidas
   Irklakojis
   Klajoklis
   PailsekLietuvoje.lt
   ViskasTurizmui.lt 120
   Ditma.lt
   MusuPaveldas.lt
   Sportas ir mada expedition.lt
   keliones_ir_pramogos
   Armijai ir civiliams aic.lt
   ZaliejiTuristai.lt
   robinzonada.lt

   Juokelis

   Parašiutininkai jau ruošiasi lipti į lėktuvą, bet vienas iš jų atsisako, pareikšdamas instruktoriui:
   - Man šiąnakt mama prisisapnavo, ji sakė, kad mano parašiutas neišsiskleis...
   Instruktorius pasipiktina:
   - Kas per nesąmonės! Imk mano parašiutą, duok man saviškį ir nepasakok man pasakų!!!
   Apsikeičia jie parašiutais, sulipa į lėktuvą, tas pakyla, visi iššoka. Prietaringasis parašiutininkas irgi. Jo parašiutas be problemų išsiskleidžia, jis iš lėto leidžiasi žemyn,
   tik staiga pro jį, šaukdamas pralekia instruktorius:
   - Aaaa!!! Slėpkis tu su savo motina ir tokiais sapnais!!!...