Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Pakviesk projekto „Misija Sibiras11“ dalyvius į savo mokyklą ar organizaciją!

Spausdinti

Taiga jie pėsčiomis nuėjo beveik 100 km, naktimis, saugodamiesi nuo meškų ir kitų miškų gyventojų, budėjo prie laužų, tvarkė lietuvių kapus beveik 50-ies laipsnių karštyje, pagerbė Sibire likusių tautiečių atminimą iškeltais mediniais kryžiais, dainomis, mintimis. Šiemet dvi šeštus metus skaičiuojančio projekto „Misija Sibiras“ jaunų žmonių ekspedicijos lankėsi Tadžikistano Respublikoje ir Tomsko srityje (Rusijos Federacijoje), o šiandien jų dalyviai pasirengę atvykti į tavo mokyklą, universitetą, organizaciją ir perduoti patirtis, žinias, jauno žmogaus supratimą apie tautiečių tremtį Sibire.

Informatyvūs, pilni nuotraukų, gyvi, nuoširdūs – tokie yra projekto „Misija Sibiras“ pristatymai. Juos vedantys jaunuoliai – tokie patys, kaip mes: buvę ir esami moksleiviai, studentai, įvairius darbus dirbantys, skirtingus pomėgius turintys jauni žmonės.

Norėdamas pakviesti projekto dalyvius, užpildyk registracijos anketą (ją rasi prisegtame dokumente) ir siųsk adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą Dėl detalesnės informacijos susisieksime su kiekvienu asmeniškai.

Primename, jog kasmet projekto komanda nuo rudens iki vasaros vykdo ekspedicijų pristatymus bendrojo lavinimo mokyklose, universitetuose, kolegijose, NVO, Tolerancijos ugdymo centruose ir kt.

Ištrauka iš projekto dalyvio dienoraščio Tomsko srityje:

„Vakare, vėl po 30 km ėjimo, prieinam Baturino kaimą. Čia yra žmonių, geriamo vandens ir parduotuvė – tai jau daug. Keli pasilieka papelky kurt stovyklos, likę einam į kaimą maisto, vandens ir transporto rytoj važiuoti į Centralnoje kapines, dar už 20 km į taigą nuo čia. Į kaimą įeiname vakare, ir į nugaras šviečia saulė, uodų tinkleliai šešėliuose atrodo kaip skafandrai. Vaikai žiūri sustingę. Iš tikrųjų, jautiesi lyg nusileidęs iš kitos planetos.”

 

/ Informacijos šaltinis: www.lijot.lt /

 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
robinzonada.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Ditma.lt
Armijai ir civiliams aic.lt
 

Juokelis

Turistas atvažiavo į Teksasą ir klauisa vietinio kaubojaus:
- Girdėjau , kad čia gyvena labai sveiki žmonės. Ar tai tiesa????
- Žinoma. štai neseniai naujas kapines atidarėme, tai reikėjo kelis nušauti, kad būtų ką laidoti...
 

Knygų lentynėlė