Turizmas


.

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

„Velomaratono“ organizatoriai dėkoja renginio savanoriams

Spausdinti

Didžiausią Lietuvoje dviračių entuziastų šventę „Velomaratoną 2011″ įgyvendinti padėjo arti šimto savanorių. Šiemet jų skaičius buvo kone dvigubai didesnis nei pernai. Renginio organizatoriai itin vertina pagausėjusį bendraminčių būrį, be kurio pagalbos tokio masto dviračių šventė nebūtų įgyvendinta bei džiaugiasi, kad savanoriai pamatė visą organizacinę „virtuvę” ir įgijo reikšmingos patirties.

Pasak organizatorių, daugumą savanorių prisijungti prie „Velomaratono” organizacinės grupės paskatino renginio idėja suburti dviratininkų bendruomenę, dovanojant jai metų dviračių šventę. Be to, daugelis jų ir patys vis dažniau persėda iš automobilio ant dviračio, taigi, susiburti į komandą paskatino ir bendros vertybės.

Vienos savanorių, Vilmos Buterlevičiūtės, teigimu, savanoriška veikla suteikia naujos naudingos patirties, kurią galima pritaikyti ir savo asmeniniame gyvenime, ir darbe, o bene didžiausia motyvacija užsiimti savanoriška veikla „Velomaratone” buvo nekomercinių renginių organizavimo patirtis bei artima renginio koncepcija.

„Mane sudomino galimybė praturtinti jau turimas žinias nauja patirtimi, stebint tokio tipo ir masto renginio organizavimą iš jo užkulisių. Be to, kai kurie organizatorių įkvėpė savo entuziazmu. Manau, nėra nieko geriau, nei dirbti su savo darbą mylinčiais ir jį išmanančiais žmonėmis”, - šypsojosi V. Buterlevičiūtė.

Savanorystė yra itin prasmingas darbas, tačiau ne tik gerų darbų darymu, bet ir gaunama nauda sau, sakė „Swedbank” tvarios veiklos vadovė Lina Danienė. Savanoriai prisideda prie visuomenei prasmingos veiklos, tobulėja patys ir taip kuria Lietuvos socialinę ir ekonominę vertę, pridūrė ji.

„Surengti tokio masto renginį yra ne ką mažesnis iššūkis, nei įveikti maratono trasą. Darnus savanorių ir organizatorių komandos darbas lemia sklandžiai ir koordinuotai įgyvendintą renginį, tuo pačiu, ir atveria galimybes savanoriams įgauti įvairiapusės patirties. Kiekvienas, apsisprendęs skirti laiko savanorystei, turėtų pagalvoti ir apie tai, ko tikisi iš tokios veiklos. Gal nori gerai praleisti laiką su šaunia komanda ir džiaugtis bendru rezultatu, o gal nugalėti asmeninį iššūkį ir išbandyti save naujoje srityje?”, - dalinosi patarimais savanoriams L. Danienė.

Už talkinimą šių metų „Velomaratone” savanoriams atsidėkota specialiomis padėkomis, kurias įteikė renginio organizatorius Benediktas Vanagas. Jauki apdovanojimų ceremonija vyko visos komandos susibūrimo metu „Labas nuotykių parke”, kuriame savanoriai kartu su organizatoriais praleido kupiną įspūdžių popietę, aktyviai pramogaudami bei aptardami šių metų „Velomaratoną”.

„Velomaratonas” - priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį vykstantis populiariausias renginys dviratininkams Lietuvoje. Jo metu visi dviračių entuziastai, suskirstyti į tris kategorijas (vaikų, mėgėjų ir profesionalų), važiuoja įspūdinga dviračių maratono trasa Vilniaus senamiesčiu. Renginio metu profesionalūs sportininkai rungiasi 80 ir 40 km trasoje, mėgai išbando save 24 km distancijoje, o vaikai mina - 2,4 km. Oficiali renginio svetainė: www.velomaratonas.lt. Šiemet „Velomaratonas” tapo antrus metus iš eilės rekordiniu sporto renginiu pagal dalyvių skaičių - jame važiavo virš 3500 dviračių entuziastų.

 

/ Informacijos šaltinis: www.velomaratonas.lt /

 
 
 

Pasidalinkite info

Bookmark and Share

Reklamėlė

LTV.lt
robinzonada.lt
ViskasTurizmui.lt 120
Armijai ir civiliams aic.lt
Ditma.lt
 

Juokelis

Vakarienės metu prie laužo turistas klausia draugo:
- Klausyk, o tie grybai, kuriuos valgome nenuodingi?
- Tu čia mažiausiai klausinėk. Valgai, tai valgyk. Vis tiek visi į palpinę netilpsim…
 

Knygų lentynėlė