Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Aplikacija „Vilnius Tourism“ – konkurso „Naujasis knygnešys“ laimėtoja

Spausdinti

VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro sukurta turizmo aplikacija išmaniesiems telefonams sulaukė pripažinimo. Vos prieš mėnesį pristatyta aplikacija „Vilnius Tourism“ buvo įvertinta Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LR Susisiekimo ministerijos organizuotame mobiliojo turinio konkurse „Naujasis knygnešys 2012“.

Konkursui buvo pateiktos iš viso 73 paraiškos, kurios varžėsi septyniose kategorijose. Mobilaus turizmo ir kultūros kategorijai buvo pateikta 10 paraiškų. Visi mobilaus turinio sprendimai buvo vertinami pagal turinio kokybę ir išsamumą, navigacijos patogumą, dizaino kokybę ir estetiką, funkcionalumą bei techninį įgyvendinimą. Nugalėtoja tapusi turizmo aplikacija „Vilnius Tourism“ buvo pripažinta geriausiu mobiliojo turinio sprendimu.

„Kurdami aplikaciją siekėme ją padaryti universalia, tinkančia tiek vilniečiui, tiek ir užsienio turistui. Džiaugiamės gautu apdovanojimu, kuris parodo mūsų komandos įdėto darbo svarbą ir reikšmę. Konkurso „Naujasis knygnešys“ apdovanojimas tik dar kartą įrodo, kad mes savo tikslą pasiekėme – aplikacija padės nepasiklysti Vilniuje, taps ne tik populiariu miesto gidu išmaniajame telefone, bet ir priemone pasiekti jauną, aktyvų, inovatyvių idėjų ieškantį keliautoją“ – sakė VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Turizmo aplikacija „Vilnius Tourism“ skirta Android ir iOS operacinėms sistemoms, aplikaciją galima atsisiųsti nemokamai iš AppStore ir AndroidMarket. Techninį aplikacijos sprendimą įgyvendino profesionalūs mobiliųjų sprendimų kūrėjai IGTS, kurių pagalba netrukus bus pristatyta ir aplikacijos versija skirta planšetiniams kompiuteriams.


Daugiau informacijos:
Projektų įgyvendinimo skyriaus vadovė Vilma Daubarienė
Tel. 212 2595, el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
www.vilnius-tourism.lt

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Autostop.ltDviratis.ltNuotykių maratonas
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    Zaliuju Turistu baidariu nuoma
    MontisMagia.lt
    Irklakojis
    Skrydis parasparniu
    SveikasVaikas.lt
    Lokės pėda
    PailsekLietuvoje.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt
    keliones_ir_pramogos
    ZaliejiTuristai.lt
    MusuPaveldas.lt
    robinzonada.lt
    Sportas ir mada expedition.lt
    Ditma.lt
    ViskasTurizmui.lt 120

    Juokelis

    Pasiklydo kartą trys turistai dykumoje. Brenda per smėlį jau visiškai nusilpę. Tik žiūri - stovi rūmai vidury dikynės. Užeina. O ten trys gražuolės. Nuprausia, pavalgydina, pamyluoja. Staiga girdi - kanopos dunksi. Ogi grįžo šeichas iš medžioklės su visais tarnais. Užėjo į rūmus, pamatė kas čia dėjosi ir sako:
    - Žudyt aš jūsų nežudysiu, bet nubausiu: kiekvieną pagal jo profesiją. Kas iš jūsų kuo dirba?
    - Aš policininkas.
    - Nušaukit jam "gerą" vietą pistoletu!
    - Aš gaisrininkas.
    - Nudeginkit jam "gerą" vietą ugnimi.
    - O aš čiulpinikus pardavinėju...