Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Kaune pastatytas kruizinis laivas „Perlas“ pradeda keliones Nemunu

Spausdinti

Informacinis pranešimas. 2012-07-20

Keliones Nemunu pamėgę kauniečiai nuo šiol turi dar vieną pasirinkimą. Ketvirtadienį visuomenei pristatytu kruiziniu laivu „Perlas" galima nukeliauti net iki pajūrio.

„Šis laivas - unikalus. Tokiais laivais galima plaukioti tik Egipte, kruizais Nilu. Mūsų tikslas - populiarinti laivybą ir keliones Nemuno upe nuo Kauno iki Baltijos jūros pakrantės", - pasakojo bendrovės „Nemunas Travel" direktorė Aida Tijūšienė. Pasak jos, kelionės laivu - didelis žingsnis į priekį skatinant vandens turizmą Lietuvoje.

Laivų statybos specialistai, buvusį upinį vilkiką perdarydami į upėms skirtą poilsinį-pramoginį laivą, užtruko beveik ketverius metus. Tai yra pirmasis Lietuvoje pastatytas kruizinis laivas, plauksiantis tik upėmis.

„Plaukdamas laivu „Perlas" likau maloniai nustebintas įspūdingais Nemuno gamtovaizdžiais", - po ketvirtadienį vykusio laivo pristatymo teigė Kauno miesto mero pavaduotojas Vytautas Vasilenko.

Poilsinis-pramoginis laivas yra 26 m ilgio, turi du denius. Jame įrengta moderni kompiuterinė sistema, kuri leidžia užtikrinti saugų manevravimą. Vienu metu šiuo laivu gali keliauti apie 50 poilsiautojų, kurie gali laiką leisti svečių poilsio kambaryje, turinčiame modernią vėdinimo, šildymo ir apšvietimo sistemą arba atvirame denyje, kuriame galima mėgautis saule, grožėtis Nemuno pakrančių vaizdais.

Laive įrengtos keturios kajutės su trylika miegamųjų vietų, šiuolaikiški tualetai su praustuvais ir dušo kabinomis, maisto ruošimui skirta virtuvė su modernia įranga. Laivo įgulai įrengtos atskiros gyvenamosios patalpos priekinėje laivo dalyje. Naujasis laivas skirtas reprezentaciniams ir dalykiniams susitikimams, nedideliems susirinkimams bei pramoginiams pasiplaukiojimams.
Laivas plaukia maždaug 20 kilometrų per valandą greičiu.

 

Kauno miesto savivaldybės tarybos sekretoriato
Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai (6)
RSS komentarai
1. 2013-03-14, 02:44
 
tv54du yevkyttfrojv
 
vqtcansgc
2. 2013-03-14, 02:44
 
fUvbfj duvgshculyfc
 
qafmei
3. 2013-03-12, 10:35
 
NwivJ7 ljgwjnebpxya
 
xwdgvtp
4. 2013-03-11, 13:40
 
Bet turiu pridėti dar vieną dalyką: kad nereikia leidėjo. Didžiąją dalmii tai yra mitas apie user generated content , rašyti gali kiekvienas, bla bla. Rašyti tikrai gali kiekvienas. Kiekvienas gali turėti blog'ą. Bet turėti blog'ą nors su 100 unikalių lankytojų per dieną Lietuvoje sugeba vienetai. O juk VISŲ neriboja nei redaktoriai, nei spaustuvės, nei sandėliai.Beje, ir popierinę knygą gali išsileisti kiekvienas tai ne taip jau brangu.
 
Juan
5. 2012-08-29, 22:59
 
9hDhZD ucskzybwtpoc
 
ulutrampk
6. 2012-08-29, 07:40
 
lunaBirželis 9, 2011 18:51kodėl katalikiškas moaylkks vyriausybė finansuoja iš biudžeto? Juk Lietuvos mokykla pasaulietinė ir Konstitucijoje įrašyta įsitikinimų laisvė? Kodėl net laisvamanių pinigais remiamos katalikiškos mokyklos? Juk tai Konstitucijos pažeidimas- Lietuva ne bažnytinė valstybė.
 
Alexander
 
Nuotykių maratonasAutostop.ltDviratis.lt
0 queries executed