Turizmas


.

Knygų lentynėlė

Liaudiškų šokių
vakaronės

Puslapis kitomis kalbomis:

EN RU DE LV PL

 

Žinomi žmonės Lietuvoje sės ant dviračių „Velo dienoje“

Spausdinti

Pranešimas žiniasklaidai
2011 m. rugpjūčio 16 d.

Jau šiandien, rugpjūčio 16 d., antradienį, Nepriklausomybės aikštėje prie LR Seimo vyks „Velo diena“ – dviračių sporto mėgėjams skirtas renginys. „Velo diena“ taip pat bus atidarytos tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“, kurios organizuojamos siekiant atminti trims Baltijos šalims svarbų istorinį įvykį – Baltijos kelią.

„Tarptautinių lenktynių „Baltic Chain Tour“ atidarymui skirtas renginys išaugo į rimtą pramogą dviračių sporto mėgėjams. Sužinojęs apie organizuojamą „Velo dieną“ savo pritarimą renginiui išreiškė net pats dviračių sostinės – Olandijos karalystės – ambasadorius Lietuvoje Josepho Camille S. Wijnandso. Džiaugiamės, kad didžiųjų šalies miestų gatves kasmet puošia vis daugiau dviračių, o tokias iniciatyvas pastebi ir aukšti pareigūnai Lietuvoje“, - sakė „Velo dienos“ organizatorė Eglė Šliževičiūtė.

„Velo dienos“ organizatoriai vilniečiams bei miesto svečiams renginio metu žada daugybę pramogų. Čia savo pasirodymus demonstruos ekstremalaus dviračių sporto BMX profesionalai, Mainyk.lt dviračių dalių blusturgyje visi norintys galės išmainyti, pakeisti arba parduoti nebereikalingas dviračių ar jų aksesuarų dalis.

Kartu su Vilniaus apskrities viešąja policija visiems norintiems bus nemokamai žymimi dviračiai, tačiau su savimi svarbu turėti dviračio dokumentus.

Veloklinika.lt atliks pirminę dviračių diagnostiką, o ekstremalių išbandymų nesibaidantys „Velo dienos“ svečiai savo jėgas galės išbandyti „Kulšių kovose“ – tarpusavio kovoms laikui, greičiui arba atstumui parengtose „dviračių staklėse“.

Mažųjų „Velo dienos“ svečių lauks saugaus dviračių eismo mokyklėlė, kurioje bus galima išmokti važiuoti dviračiu, mokytis atskirti kelio ženklus ir gauti daugybę svarbių saugaus eismo patarimų.

„Velo dienos“ akcentas – dviračių slalomas, kuriame savo sugebėjimus valdyti dviračius išbandys ir mėgėjai, ir žinomi žmonės Lietuvoje. Savo jėgas slalome išbandyti sutiko šokėjas Andrius Butkus, aktorius Audrius Bružas, „Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė, dainų autorius ir kompozitorius Deivydas Zvonkus, dienraščio „15 minučių“ generalinis direktorius Tomas Balžekas ir kt.

Žinomi žmonės dviračių slalomo finale varžysis kartu su mėgėjais, kurio metu taip pat pretenduos laimėti miesto stileivą – dviratį „Vanmoof“.

„Velo diena“ – tai tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“, vyksiančių rugpjūčio 16-21 d. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje Baltijos keliui paminėti, atidarymas. „Velo dienos“ metu, 18.30 val. prasidės 2 val. trukmės prologas, kuriame dalyvaus per 100 dviratininkų iš Estijos, Latvijos, Suomijos, Rusijos, Liuksemburgo ir kt. Europos šalių, o Lietuvos komandai atstovaus dviračių sporto legenda – Raimondas Rumšas!

„Velo dienos“ programa

Nuo 15 val. – „Velo dienos“ pramoginiai renginiai dvriračių sporto populiarinimui Lietuvoje
- Ekstremalūs BMX‘erių pasirodymai
- Žinomų žmonių ir mėgėjų dviračių slalomas
- Mainyk.lt dviračių dalių blusturgis
- Nemokamas dviračių žymėjimas kartu su Vilniaus apskrities viešąja policija
- Veloklinika.lt dviračių diagnostika ir „Kulšių kovos“
- Saugaus eismo mokyklėlė vaikams

18 val. – oficialus „Baltic Chain Tour“ atidarymas, kuriame sveikinimo žodžius sakys aukšti šalies pareigūnai ir Olandijos karalystės ambasadorius Lietuvoje Josepho Camille S. Wijnandso. Vilniaus miesto meras A. Zuokas apdovanos dviračių slalomo finalo nugalėtojus

18.30 val. – 2 val. trukmės dviračių prologo startas, kuriame varžysis per 100 dviratininkų iš visos Europos

20.30 val. – prologo nugalėtojų apdovanojimai

20.45 val. – Deivio ir grupės koncertas


Daugiau informacijos:
Eglė Šliževičiūtė
„Baltic Chain Tour“ atstovė spaudai
Tel. 8 698 26121
El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Saugos kodas:* Code
Dar vienas saugos klausimas:* Kuri raidė svetainės pavadinime paveiksliukas kartojasi daugiausia kartų?
Komentarai
RSS komentarai
 
Nuotykių maratonasAutostop.ltDviratis.lt
 

Kelionės

  Kultūrinis turizmas


   Daugiau kultūros

   Stovyklos vaikams

    Pasidalinkite info

    Bookmark and Share

    Reklamėlė

    Skrydis parasparniu
    expedicija.lt
    Suduvos Gidas
    Bicsport
    dzordzas.lt
    LTV.lt
    keliones_ir_pramogos
    Ditma.lt
    robinzonada.lt
    Sportas ir mada expedition.lt
    ViskasTurizmui.lt 120
    MusuPaveldas.lt
    PailsekLietuvoje.lt
    ZaliejiTuristai.lt
    Armijai ir civiliams aic.lt

    Juokelis

    Pasiklydo kartą trys turistai dykumoje. Brenda per smėlį jau visiškai nusilpę. Tik žiūri - stovi rūmai vidury dikynės. Užeina. O ten trys gražuolės. Nuprausia, pavalgydina, pamyluoja. Staiga girdi - kanopos dunksi. Ogi grįžo šeichas iš medžioklės su visais tarnais. Užėjo į rūmus, pamatė kas čia dėjosi ir sako:
    - Žudyt aš jūsų nežudysiu, bet nubausiu: kiekvieną pagal jo profesiją. Kas iš jūsų kuo dirba?
    - Aš policininkas.
    - Nušaukit jam "gerą" vietą pistoletu!
    - Aš gaisrininkas.
    - Nudeginkit jam "gerą" vietą ugnimi.
    - O aš čiulpinikus pardavinėju...
     
    0 queries executed