Įvyko talka "Išsaugokime Kauno tvirtovę"

Kovo 29 d. šeštadienį, įvyko pirmoji kaunotvirtove.lt komandos organizuota talka "Išsaugokime Kauno tvirtovę!". Kaip nekeista, pirmasis blynas "iškepė" gerai! Nors ir atsirado nemažai sunkumų organizuojant renginį, viską vienaip ar kitaip išsprendėme ir I-ajame Kauno tvirtovės forte sugužėjo gausus entuziastingai nusiteikusių talkininkų būrys ir talka prasidėjo.
Norėtume tarti didelį AČIŪ visiems talkos dalyviams (kurių buvo net apie 80!), be JŪSŲ aktyvaus dalyvavimo, atsineštos geros nuotaikos bei uždegančio savanoriško noro dirbti šeštadienio rytą, ši talka nebūtų įvykusi. Už gausų talkininkų skaičių ir pagalbą organizuojant renginį esame itin dėkingi Jonui Lukšei, Ringaudų seniūnijai, Aleksoto bendruomenės centrui, KTU žygeivių klubui „Ąžuolas", Kauno jūrų skautams, dažasvydžio klubui „Legionas“ bei visiems visiems padėjusiems kuo plačiau paskleisti žinią apie vyksiančią talką.

Įvyko talka

Tikimės, kad šis renginys padėjo atkreipti didesnį visuomenės dėmesį į unikalų paveldo objektą bei dar didesnis žmonių ratas užsikrėtė "tvirtovės dvasia". Smagu būtų išvysti daugiau tokių tvarkymo akcijų ir kituose Kauno tvirtovės objektuose - taip visas kompleksas taptų švaresnis ir patrauklesnis besilankantiems kauniečiams ir miesto svečiams. Tam tikrai nereikia daug lėšų, svarbus tik noras bei užsidegimas keisti esamą situaciją ir viskas po truputi pradeda judėti savaime, keistis į gerąją pusę.

Tad, dar kartelį norėtume padėkoti už aktyvų darbą išsaugojant Kauno tvirtovę! Tikimės Jūsų visų sulaukti ir kituose ateityje planuojamuose renginiuose!

www.kaunotvirtove.lt komanda

/ Informacijos šaltinis: www.kaunotvirtove.lt /

Įvyko talka