Lietus neišgąsdino žmonų nešimo rekordininkų

Šeštadienį, gegužės 10d., pirmą kartą Vilniuje vykusias neoficialias žmonų nešimo varžybas laimėjo moksleivių pora Ieva Genevičiūtė ir Vilgaudas Kaupa. Laimėtojai apie 100 metrų trasą šalia Baltojo tilto įveikė per 26 sekundes (26:00) ir 38 dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkė antroje vietoje likusią Justinos Kiškūnaitės ir Eimanto Dambrausko porą (26:38).

Lietus neišgąsdino žmonų nešimo rekordininkų

Trečią geriausią laiką pademonstravo Giesės ir Tomo Burokų pora (26:41), nuo antrosios atsilikusi vos 3 dešimtosiomis sekundės. (foto www.lrytas.lt).
Dėl greičiausios poros vardo varžėsi 14 savanorių porų. Belenktyniaujant dviejų vyrų kojos neatlaikė varžybų įtampos ir susipainiojo, dėl ko damos ne savo noru sudalyvavo ir „žmonų metimo“ rungtyje. Medikų ir draudikų paslaugų neprireikė, nes abi parkritusias damas jų vyrai išgydė bučiniais.

Nugalėtojams draudimo kompanija „Gjensidige“ padovanojo metinį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, antrosios ir trečiosios vietų laimėtojai pakviesti apsilankyti sporto ir pramogų parke „Impuls plius“.

Prieš varžybas buvo surengtas parodomasis žmonų nešimas - vyrai savo damas vienu metu nešė per jaunavedžių pamėgtą Baltajį tiltą.

Startas siekti neoficialaus žmonų nešimo rekordo buvo duotas vos tik nustojus pliaupti lietui, kuris išgąsdino daug ką, bet tik ne keliolika ryžtingai ir linksmai nusiteikusių porų bei neįtikėtinai didelį būrį laisvos spaudos atstovų.

Drąsuoliams įveikus apie 100 metrų (arba 100 žingsnelių, kaip skaičiavo renginio vedėja Mama Rock‘n‘Roll) trasą, iš pradžių buvo paskelbta, kad rekordininkais tapo 31 Baltuoju tiltu žygiavusi pora. Tačiau vėlai vakare organizatoriams peržiūrėjus kelis skirtingus vaizdo įrašus buvo nustatyta, kad rekordininkais buvo klaidingai apskaityta dalis operatorių bei fotografų bei viena atsitiktinai tiltu meiliai žingsniavusi pora.

Taigi organizatoriai atsiprašo tų, kurie manėsi tapę rekordininkais, nors iš tikrųjų per tiltą nešė ne nuometu papuoštą damą, bet nuo lietaus apgobtą vaizdo kamerą. Galutinis rekordininkų skaičius – 19 lietaus nepabūgusių šaunių porų!

Čia galite pasižiūrėti žmonų nešimo vaizdo įrašą: http://www.youtube.com/watch?v=Hgofk04bnM4/ Informacijos šaltinis: www.hejanorden.lt /