Šakiuose statomas jaunimo ir sporto centras

Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis, kiti savivaldybės specialistai nuolat lankosi naujai statomame jaunimo ir sporto centre, darbų eigą aptaria su darbus atliekančių organizacijų vadovais.
Neseniai rajono vadovas susitiko su pastato projekto autoriumi architektu Justinu Šeiboku ir projektuotoju Vladimiru Segaliu. Abu jie atstovauja bendrovei „Vilteka“.
Meras išsakė savo mintį dėl sėdimų vietų - kad jų būtų daugiau, rajono vadovas siūlo neapsiriboti vien kelių eilių tribūna ir viena eile išilgai salės. Anot J.Bertašiaus, gal būtų galimybė įrengti dar ir balkonus, kurie papildomai sutalpintų iki 200 žiūrovų.

Šakiuose statomas jaunimo ir sporto centras

Šiuo metu vyksta derybos ir dėl įrangos pirkimo, sprendžiami dujų pajungimo klausimai, dar vyksta darbai objekto viduje. Projektuotojų aiškinimu, jau atlikta apie 75 proc. statybos darbų. Jaunimo ir sporto pastato sąmatinė vertė apie 10 mln. litų, duris atverti jis turėtų šį rudenį.
Beje, savivaldybės administracijos direktoriaus Juozo Puodžiukaičio įsakymu nuo gegužės 6 dienos Jaunimo kūrybos ir sporto centro administratoriumi paskirtas Siesartėnų pagrindinės mokyklos direktorius Robertas Sakas.


Autorė Rimutė Grušienė. Nuotrauka autorės. Publikuota 2008.05.10

/ Informacijos šaltinis: www.suduvosgidas.lt /