Kova dėl „Lietuvos Magelano“ titulo prasitęs dviem savaitėmis

Siekdami, kad kuo daugiau šiuo metu po pasaulį klajojančių lietuvių galėtų prisijungti prie „Lietuvos Magelano“ rinkimų, organizatoriai pratęsė anketų teikimo terminą dar dviem savaitėmis. Įsilieti į varžytynes dėl geriausio metų keliautojo vardo bus galima iki kovo 16 d. Anot vieno iš rinkimų „Lietuvos Magelanas 2007” organizatorių, GPS sprendimų mėgėjams ir profesionalams lyderės UAB „InfoEra“ atstovo Edvino Grigaliūno, jau besibaigiant anketų teikimo terminui buvo sulaukta nemažai užklausimų iš keliautojų, kurie dėl įvairių priežasčių apie rinkimus sužinojo per vėlai.

„Suteikdami daugiau laiko užpildyti anketą, siekiame didesnio keliautojų aktyvumo – daugiau konkurencijos rinkimams suteiks papildomo žavesio. Esame tikri, jog per šį papildomą pusę mėnesio apie savo nuotykius praneš dar ne vienas entuziastas, šiuo metu klajojantis po pasaulį“, - sako E. Grigaliūnas.

Šiemet varžytuvės dėl „Lietuvos Magelano“ titulo bei kitų nominacijų vyksta naujienų portale Alfa.lt bei tinklaraštyje Blogas.lt/Magelanas. „Lietuvos Magelaną” išrinks iš rinkimų organizatorių, keliautojų bei žiniasklaidos atstovų sudaryta komisija.

Keliautojai be pagrindinės geriausio keliautojo nominacijos „Lietuvos Magelanas“ pretenduoja į dar tris - „Įdomiausio nuotykio“, kurioje nugalėtoją renka patys internautai, „Didžiausio nuklydimo“ nominacijoje vertinamos neplanuotos kelionės ir netikėtos istorijos, o nominacija „Arčiausiai Pietų ašigalio“ išrinks labiausiai į pietus nutolusiame žemės rutulio kampelyje pabuvojusį lietuvį.

Pagrindinis rinkimų prizas, atiteksiantis „Lietuvos Magelanui“ – aktyviai keliaujant vis labiau nepakeičiamu tampantis naujausias GPS imtuvas „Magellan Triton”, iš keliautojų kuprinių išstūmęs žemėlapius ir leidžiantis nepaklysti bet kurioje pasaulio valstybėje.

Rinkimuose gali dalyvauti visi Lietuvos keliautojai – tam reikia užpildyti dalyvio anketą, esančią rinkimų tinklaraštyje Blogas.lt/Magelanas. Iki kovo mėn. vidurio portalo lankytojai galės susipažinti su geriausiais Lietuvos keliautojais ir įdomiausiais jų nuotykiais, o kovo 20 d. paaiškės nugalėtojai.

Pranešimas spaudai 2008-02-29.

Kontaktai: Karolis Žukauskas, UAB “AZ communications” projektų vadovas, tel. (5) 212 28 92, mob. (699) 02037, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.