Vandens taksi – nekasdienis transportas

Klaipėdoje pasiūlyta nauja paslauga – vandens taksi. Kruiziniais laivais į Nidą turistus plukdantys verslininkai dėl konkurentų atsiradimo sako keleivių neprarasiantys, praneša LTV „Panorama“. Investuoti į vandens taksi nutaręs „Kl handel import eksport“ savininkas vokietis Klausas Leunigas sako, kad jo šalyje rinka jau užpildyta, o Lietuvoje tokios paslaugos iki šiol nebuvo. Ypač jos pasigenda čia atvažiuojantys vokiečių turistai.

Dešimties vietų greitasis kateris keleivius iš Klaipėdos į Nidą ir atgal plukdys keturis kartus per dieną. Kitose Kuršių Nerijos gyvenvietėse sustojimai nenumatyti.

Kelionė į vieną pusę žmogui kainuoja 60 Lt, o į abi puses – 100 Lt. Poilsiautojai sako, kad tokia paslauga – ne kasdienai.

Nidą iš Klaipėdos vandeniu galima pasiekti ir dviem po Kuršių marias kursuojančiais laivais. Verslininkai sako konkurencijos nesibaiminantys.

„Kuo daugiau paslaugų, tuo daugiau turistų. Mes turime savo grupę klientų, kurie tikrai pas mus grįš. Skubantieji rinksis vandens taksi. Mes apžvalgines paslaugas teikiame, taigi kateriai konkurencijos mums nesudarys“, – LTV „Panoramai“ teigė laivo „Mecklenburgas“ administratorė Aldona Staršova.

Klaipėdos turizmo ir informacijos centro duomenimis, praėjusią vasarą uostamiestyje apsilankė apie 60 tūkst. poilsiautojų. Apie dešimtadalis jų rinkosi kelionę laivu į Kuršių Neriją.

Marija Gabrienė. Informacija publikuota www.lrt.lt

/ Informacijos šaltinis: www.lrt.lt /