Mariomis kursuos muzikiniai keltai

AB "Smiltynės perkėla" pritarė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pasiūlymui šią vasarą rengti koncertus naujuosiuose bendrovės keltuose. Kitą savaitę teatro vadovybė turėtų pristatyti "Smiltynės perkėlai" numatomų organizuoti koncertų programą, kad bendrovė galėtų planuoti savo keltų darbą.

Bendrovės direktorius Algirdas Žukauskas pabrėžė, kad papildomi specialūs koncertiniai naujųjų keltų "Neringa", "Baltija", "Nida" reisai po marias vasarą bus organizuojami taip, kad nenukentėtų žmonių, norinčių keltis į Smiltynę, interesai.

"Vakarų ekspresas" jau rašė, kad naujajam keleiviniam keltui "Nida", galinčiam plukdyti 800-900 žmonių, paruošta trečioji įgula, tad senojoje perkėloje kasdien nuo 7 iki 19 val. dirbs tik naujasis keltas. Vadinasi, vėlyvi jo vakarai bus laisvi. Todėl, pasak direktoriaus, kodėl gi už simbolinį mokestį neišnuomojus laivų muzikiniam teatrui ir neprisidėjus prie kultūrinio gyvenimo aktyvinimo Klaipėdos mieste.

Juokaujama, kad bendrovės keltai galėtų priglausti ir be pastogės likusius Klaipėdos dramos teatro aktorius.

Tuo tarpu vakar aptariant "Smiltynės perkėlos" penkerių metų veiklą buvo atkreiptas dėmesys, kad ir pačių keltų darbuotojai ėmėsi kovoti už kultūringą elgesį - keltuose nebeleidžiama rūkyti.

Kita vertus, šiemet iki vasaros sezono Smiltynėje ketinama pastatyti paviljoną keleiviams. Tam jau skirta 300 tūkst. litų. Senojoje perkėloje buvusioje keleivių laukimo salėje ketinama įrengti nedidelį viešbutuką, kurio paslaugomis naudosis atplaukusių į Klaipėdą jachtų įgulos. Šiemet turėtų pajudėti ir jo reikalai - su investuotojais jau deramasi.

Tuo tarpu kelto bilietas ir šį sezoną į abi puses turėtų kainuoti tiek pat - 1,5 lito, automobilių kėlimas - 32 litai.

Dalios Bikauskaitės straipsnis, publikuotas Klaipėdos krašto dienraštyje „Vakarų ekspresas“ 2007 m. Kovo 3 d.

/ Informacijos šaltinis: www.ve.lt /