Kviečiame dalyvauti projekte

"Šakiečiai" kviečia šią vasarą dalyvauti projekte su baidarėmis Šešupėje. Jūsų surinktai grupei (7-11 dalyvių) nekainuos kelionė į Kudirkos Naumiestį nei kelionė namo iš Panovių, Šilgalių, Slavikų ar Sudargo. Taip pat nekainuos baidarių parvežimo išlaidos. Už tai jūs turėsite priimti į savo grupę mūsų rekomenduotą jaunuolį. Šiuo metu rengiame paraišką Labdaros paramos fondo „Tekantis vanduo", remiamo Nyderlandų fondo R.C. Maagdenhuis, Mažųjų projektų konkursui.

Kviečiame dalyvauti projekte

Jaunuolis bus aprūpintas maisto produktais bei palapine ir miegmaišiu, jei išvyką planuotumėte surengti su nakvyne. 2-3 dienų išvykų dalyviams bus sudarytos sąlygos dar pavažiuoti iki Sudargo, pasižvalgyti nuo piliakalnių bei pamatyti kitas Sudargo laikytinas vietas.

Aktyviausiems projekto dalyviams, parengusiems gražią kelionės ataskaitą svetainėje sakieciai.lt, numatome skirti kelionę į Pagonijos pramogų parką ir apmokėti laipiojimą Pagonijos uola ir Pagonijos voratinkliu.

Apie pageidavimą dalyvauti projekte ir grupės dalyvių sąrašus (su rezervu) siųsti adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Projekte gali pavykti dalyvauti ir pavieniams asmenims, jei grupei atlieka baidarė ar vieta baidarėje. Tai gera proga plaukti kartu su iš didesnių miestų atvyksiančiomis jaunimo savanorių grupėmis. Todėl kviečiame registruotis ir į projekto dalyvių rezervą. Ryšiui palaikyti bus sukurta projekto dalyvių e-konferencija (grupsas).

Sėkmingai įgyvendintas projektas bus pateiktas Vidaus reikalų ministerijos Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkursui. Ministerija geriausiems projektams skiria prizus, o nugalėtoją gali teikti Europos nusikaltimų prevencijos konkursui, kurį kasmet organizuoja Europos nusikaltimų prevencijos tinklas.

Projekto idėjos aprašymas įdėtas į 400 egz. tiražu pernai išlestą knygą „Socialinės inovacijos kaimo plėtrai“, kurią VU Filosofijos fakulteto taryba rekomendavo kaip metodinę priemonę, o vertimas į anglų kalbą bus platinamas per Europos skurdo mažinimo organizacijų tinklą. Lietuviška versija bus įdėta į www.skurdas.lt.


/ Informacijos šaltinis: www.suduvosgidas.lt /