Vilniaus turizmo informacijos centras rengs naują gidų ir kelionių vadovų kartą

Viešoji įstaiga Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia registruotis į gidų ir kelionių vadovų kursus. Didžiausio susidomėjimo sulaukiantys gidų kursai prasideda nuo spalio 5 d., kelionių vadovų kursai – nuo spalio 6 d.

Pagal Lietuvos Respublikos turizmo įstatymą, gidu gali būti asmuo, mokantis lietuvių ir užsienio kalbą (kalbas) bei turintis aukštąjį išsilavinimą. Dirbant gidu reikalingos ir istorijos, kultūros, architektūros, geografijos, psichologijos žinios. Kursų metu išklausoma 252 akademinių valandų programa, kurią sudaro ne tik Lietuvos istorijos, dailės ir architektūros istorijos, geografijos, psichologijos, etikos, kalbos kultūros ir pirmosios medicinos pagalbos paskaitos, bet ir pažintinės bei mokomosios ekskursijos. Praktinių mokymų metu kursų lankytojai išsamiai supažindinami su Vilniaus miesto lankytinais objektais, turizmo naujovėmis, gidų darbo specifika.

Kelionių vadovų kursai siejami su kita darbo specifika – kelionių vadovas yra asmuo, lydintis turistų grupę ir organizuojantis kelionę ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kelionių vadovais dažniausiai nori dirbti jauni žmonės, mokantys užsienio kalbas ir patys mėgstantys keliauti. Jie taip pat turi išmanyti pagrindinius turizmo teisės klausimus, mokėti teikti kelionės informaciją, tvarkyti kelionės dokumentus, užsakyti apgyvendinimo, maitinimo, transporto, pramogų paslaugas.

Registracija į kursus vykdoma iki rugsėjo 25 d. (likus vietų būtų pratęsta iki rugsėjo 29 d.)
Visa informacija apie kursus skelbiama svetainėje www.vilnius-tourism.lt.

Daugiau informacijos:

VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro vyr. projektų vadovė Vilma Daubarienė,
tel. 212 2595, el.p Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.