Kaune duris atvers Kalėdinis informacijos centras

2009-11-30 Pranešimas spaudai

Šv. Kalėdos – stebuklų, norų išsipildymo bei dovanų metas. Metas, kuomet Kauno regiono turizmo informacijos centras tradiciškai tampa Kalėdiniu informacijos centru.

Kaune duris atvers Kalėdinis informacijos centras

Šis projektas gyvuoja jau ne vienerius metus ir kasmet sulaukia vis didesnio susidomejimo bei gausaus lankytojų būrio. Kalėdinis turizmo informacijos centras unikalus tuo, kad čia rasite informacijos apie Kaune ir Kauno regione vyksiančius šventinius renginius, ekskursijas, o taip pat ypatingų pasiūlymų, norintiems Šv.Kalėdas ar Naujuosius metus sutikti užsienyje.
Šių metų naujiena – Kalėdinių dovanų centras, kurio šūkis „Dovanoti paprasta ir malonu“. Čia lankytojai turės galimybę įsigyti originalių, įdomių ir nebrangių dovanų kuponų įvairioms paslaugoms. Centro darbuotojai suteiks visą informaciją apie paslaugas bei padės klientui išrinkti tinkamiausią dovaną artimiems žmonėms.
Maloniai kviečiame apsilankyti ne tik turizmo informacijos centre Laisvės alėjoje, bet ir mūsų punkte tarptautiniame Kauno oro uoste Karmėlavoje, kur susidomėję taip pat bus informuojami apie Kalėdines šventes bei renginius.

Spaudos konferencijos bei Kalėdinio turizmo informacijos centro atidarymas
2009-12-02, 11:00 val.
Kauno regiono turizmo informacijos centras, Laisvės al. 36.

Direktorius Sigitas Sidaravičius

Tel. (37) 323436

/Informacijos šaltinis: KRTIC/