Kauno turizmo informacijos centras Europos vyrų krepšinio čempionatą sutiks pasiruošęs

PRANEŠIMAS SPAUDAI
2011-08-11

VšĮ Kauno turizmo informacijos centras (KTIC) didžiausią sporto įvykį šalyje, Europos vyrų krepšinio čempionatą, sutiks pasiruošęs. Į rugsėjo mėnesį Kaune vyksiančių pirmenybių finalinį etapą suvažiuos tūkstančiai sirgalių, o taip pat ir oficialių delegacijų, kuriems su miestu padės susipažinti Kauno turizmo informacijos specialistai kartu su 60 savanorių.

Šiandien pasirašytas ketinimų protokolas tarp Kauno turizmo informacijos centro bei Lietuvos žemės ūkio universiteto, Kauno technologijos universiteto studentų atstovybės bei Kauno kolegijos dėl bendradarbiavimo renkant savanorius darbui Europos vyrų krepšinio čempionato metu. Pagrindinis KTIC ir savanorių bendradarbiavimo tikslas – užtikrinti informacijos sklaidą miesto svečiams, kuriems bus teikiama informacija apie apgyvendinimo, maitinimo galimybes, lankytinas vietas, renginius. Informaciją bei leidinių, pristatančių Kauno miestą, bus galima gauti ne tik turizmo informacijos centro šešiuose punktuose, bet ir viešose erdvėse miesto centre bei senamiestyje, taip pat Žalgirio arenos fanų zonoje, kur KTIC įsikurs dviejuose informaciniuose kioskuose.

Taip pat šiai progai sukurta nauja ekskursija „Krepšinio istorija Kaune“, kurios metu bus supažindinama su Lietuvos krepšinio atsiradimu, pergalingais žygiais Europos, TSRS, pasaulio ir Olimpinėse varžybose. Ekskursijos dalyviai taip pat sužinos kada ir kur gimė šis žaidimas, kas ir kada Lietuvoje pirmi pradėjo žaisti krepšinį bei kitų idomių bei intriguojančių faktų.Miesto svečiams taip pat bus siūlomos reguliarios ekskursijos.

Skaičiai:
8 – tiek turizmo informacijos centro punktų veiks Kauno mieste.
2 – turizmo informacijos nameliai prie Žalgirio arenos.
60 – tiek savananorių teiks informaciją viešose miesto erdvėse.
4 – tiek reguliarių ekskursijų siulysime miesto svečiams.
25 000 – tokį kiekį informacinių leidinių bei žemėlapių planuojame išplatinti Europos krepšinio čempionato finalinio etapo metu.


Direktorius Sigitas Sidaravičius