Aplikacija „Vilnius Tourism“ – konkurso „Naujasis knygnešys“ laimėtoja

VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro sukurta turizmo aplikacija išmaniesiems telefonams sulaukė pripažinimo. Vos prieš mėnesį pristatyta aplikacija „Vilnius Tourism“ buvo įvertinta Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LR Susisiekimo ministerijos organizuotame mobiliojo turinio konkurse „Naujasis knygnešys 2012“.

Aplikacija „Vilnius Tourism“ –  konkurso „Naujasis knygnešys“ laimėtoja

Konkursui buvo pateiktos iš viso 73 paraiškos, kurios varžėsi septyniose kategorijose. Mobilaus turizmo ir kultūros kategorijai buvo pateikta 10 paraiškų. Visi mobilaus turinio sprendimai buvo vertinami pagal turinio kokybę ir išsamumą, navigacijos patogumą, dizaino kokybę ir estetiką, funkcionalumą bei techninį įgyvendinimą. Nugalėtoja tapusi turizmo aplikacija „Vilnius Tourism“ buvo pripažinta geriausiu mobiliojo turinio sprendimu.

„Kurdami aplikaciją siekėme ją padaryti universalia, tinkančia tiek vilniečiui, tiek ir užsienio turistui. Džiaugiamės gautu apdovanojimu, kuris parodo mūsų komandos įdėto darbo svarbą ir reikšmę. Konkurso „Naujasis knygnešys“ apdovanojimas tik dar kartą įrodo, kad mes savo tikslą pasiekėme – aplikacija padės nepasiklysti Vilniuje, taps ne tik populiariu miesto gidu išmaniajame telefone, bet ir priemone pasiekti jauną, aktyvų, inovatyvių idėjų ieškantį keliautoją“ – sakė VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Turizmo aplikacija „Vilnius Tourism“ skirta Android ir iOS operacinėms sistemoms, aplikaciją galima atsisiųsti nemokamai iš AppStore ir AndroidMarket. Techninį aplikacijos sprendimą įgyvendino profesionalūs mobiliųjų sprendimų kūrėjai IGTS, kurių pagalba netrukus bus pristatyta ir aplikacijos versija skirta planšetiniams kompiuteriams.


Daugiau informacijos:
Projektų įgyvendinimo skyriaus vadovė Vilma Daubarienė
Tel. 212 2595, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
www.vilnius-tourism.lt