Ir dieną, ir naktį – ant bangų su burėmis

2008.06.03 dienraštyje 15min išspausdintas straipsnis (Turistas.lt skiltis)
Autorius Tomas Stasiukaitis

Atėjo vasara, metas, kai norisi daugiau laiko praleisti su šeima, atsipūsti po sunkių darbų ir patirti kvapą gniaužiančių įspūdžių. Paprastai, dar neatėjus atostogoms ieškome netradicinių sprendimų ir galimybių kuo įsimintiniau praleisti savo laisvalaikį. Viena iš alternatyvų gali būti kelionė jachta. Tai ekologiškiausia bei tyliausia transporto priemonė.
Išbandęs šį laisvalaikio praleidimo būdą Kauno mariose, galiu pasakyti, kad tai išties įsimintina.
 

"Tai puiki galimybė pailsėti nuo spartaus gyvenimo tempo, pasineriant į nuostabaus grožio Kauno marių regioninį parką" - teigia jūrinio burinio katamarano "PoMLi" kapitonas Povilas. Jis jau keletą metų rengia pramogines - poilsines keliones visiems, trokštantiems patirti įsimintinų akimirkų. Pasak šios jachtos kapitono, plaukiojimas katamaranu žymiai skiriasi, nes jis yra greitas, labai stabilus, mažai juntamas siūbavimas. Šiai jachtai pasiekiamos visos Kauno marių įlankos ir gražios pakrantės. Panašių dviejų korpusų jachtų Lietuvoje yra tik -keletas, vienai! jų plaukioja Kauno mariose.
Jei sulaukėte svečių, kuriems norite padovanoti nepakartojamą laisvalaikį jūrinis katamaranas yra puikus būdas aprodyti Kauno marias. Jachta "PoMLi" vienu metu gali plaukti net dvylika žmonių, tiek pat yra ir miegamųjų vietų (po šešias abiejuose korpusuose). Nuo plataus katamarano denio, kuriame patogiai gali jaustis 12 keliautojų, atsiveria nuostabaus gamtovaizdžio panorama, kurios nepamatysite nuo kranto.

Plaukdami turėjome puikią galimybę apžiūrėti senove ir paslaptimi dvelkiančią Pažaislio panoramą, stabtelti prie "Meilės įlankos", pasigrožėti kadagių slėnio vaizdais.
Krištolinis vanduo, saulė ir laisvės pojūtį dovanojantis vėjas. Visa tai kartu tampa neįkainojamais prisiminimais.

Pasirodo "užkietėjusiems" žvejams ir beviltiškiems romantikams jachta prieinama ir naktį. Naktis jachtos denyje, žvaigždėmis nusėtas dangus...
Ar begali būti didesnė palaima romantikos ištroškusiai sielai?
Svarbiausia nepamiršti meškerės, fotoaparato, vaizdo kameros ir puikios nuotaikos.

Daugiau informacijos tel. 864548091