The Atlas of Kaunas Fortress

Išleistas leidinys anglų kalba "THE ATLAS OF KAUNAS FORTRESS" / Vladimir Orlov ; vertė Jelena Vitkauskienė. – Kaunas : Arx Baltica, 2009. – 68 p. Tai dar vienas žingsnis Kauno tvirtovės pažinimo ir išsaugojimo link.

Tai didelio formato (28x40 cm) kieto viršelio spalvotas albumas, kuriame pabandyta Kauno tvirtovę parodyti visame jos grožyje – atlase publikuojami originalūs ir spalvoti visų tvirtovę sudarančių elementų brėžiniai, nuotraukos ir aprašymai. 68 atlaso puslapiai vaizdžiai pasakoja apie fortus ir baterijas, centrinius įtvirtinimus ir šaudmenų sandėlius, karinius miestelius ir infrastruktūros elementus. Lyginant su 2008 metais išleistu bandomuoju Kauno tvirtovės atlasu, šis leidinys yra pusantro karto talpesnis, fortų ir kitų įtvirtinimų brėžiniai yra spalvoti, atlase atsirado naujų temų. Siekiant padaryti atlasą suprantama ne tik mums, bet ir mūsų svečiams iš užsienio, leidinys parengtas anglų kalba.

The Atlas of Kaunas Fortress

Ši knyga bus gera dovana kiekvienam besidominančiam šio laikotarpio karo istorija bei fortifikacija. Aukšta leidinio rengimo bei poligrafijos savikaina neleidžia siūlyti atlasą kaip komercinį produktą. Leidėjų kolektyvui šio Atlaso parengimas yra ne uždarbis, bet bandymas populiarinti tvirtovę Lietuvoje ir užsienyje, siekiant ją išsaugoti. Todėl jie nesiūlys Jums atlaso pirkti, taip pat neverta ieškoti jo knygynų lentynose – ten jis nepateks. Jeigu Jūs esate neabejingas mūsų šalies istorijos paveldui ir norite turėti atlasą savo bibliotekoje - paremkite Kauno tvirtovės VII forto restauracijos projektą 100 Lt sumą ir gaukite atlasą dovanų.

Siekiant padėti jums taupyti sunkmečio metu, o organizatoriams kuo greičiau atsiskaityti su spaustuve, iki vasario 25 dienos nustatoma 25% nuolaida : atlasai, užsakyti ir apmokėti iki vasario 25 dienos, kainuos 75 Lt. Visos gautos lėšos bus skirtos VII forto restauracijos projektui. Atlasai bus siunčiami į bet kurį Lietuvos miestą Lietuvos paštu, vieno atlaso siuntimo kaina +5 Lt. Atlasų siuntimai prasidės vasario 25 dieną.

Atsiskaitymas už atlasus – pavedimu į įstaigos sąskaitą, pastaboje nurodykit jūsų adresą:

Viešoji Įstaiga "Karo paveldo centras"
Kodas 300926531
Sąskaita LT777300010102154123
AB bankas „Swedbank“

Pagarbiai,
Vladimiras Orlovas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.