2012.08.25 OS varžybos fetivalyje "Mėnuo Juodaragis"

Zaraso ežero sala gana didelė, kaip joje nepasiklysti is susiorientuoti? Nuolatiniai Juodaragio dalyviai šią salą ko gero jau žino iki kaulų smegenų... Kaip draugams įrodyti, kad geriausiai žinai Juodaragio „buveinę“? Paprasčiausias būdas: laimėk juodaragio orientavimosi varžybas!

Kas tos orientavimosi varžybos? Tai toks veiksmas, kai krūva žmonių tam tikroje teritorijoje kažko ieško... Ta teritorija dažniausiai būna miškas… Kas keisčiausia – tie žmonės miške ieško ne grybų ar uogų, o kokių tai raudonai baltų prizmių – orientavimosi punktų. (pastaba: gurdesni orientacininkai laiko negaišta veltui – randa ne tik punktus, bet ir grybų… ;) Jei rasit valgomų – neprabėkit pro šalį…). Skirtingai nuo grybautojų ir uogautojų – orientacininkai nesinešioja pintinių. Vietoje jų mieliau renkasi popierinę atžymų kortelę, į kurią gali pasižymėti, jog buvo punkte (kad tikrai visi patikėtų, kad surado visus punktus! ). Šalia tų punktų kabo po specialų komposterį, kuriuo ir reikia atsižymėti į atžymų kortelę.

Jau trečius metus Juodaragis festivalio teritorijoje išslapsto tuziną orientavimosi punktų ir laukia drąsuolių, kurie tuos punktus surastų greičiausiai. Kad gera nuotaika trasoje būtų užtikrinta, punktus Juodaragis slepia tiek medžio viržūnėse, tiek po žeme… ant vandens ar net ežero gelmėse.

Dalyviai turi būti nusiteikę pasiraitoti kelnes ir bristi vandenin, kopti į medį, atlikti kitas papildomas užduotis, kad rastų punktus ir pasiektų pagrindinį tikslą – iškovotų Juodaragio orientavimosi varžybų didijį prizą!

Daugiau apie festivalį - www.mjr.lt.

Rezultatai yra ČIA.

Sveikiname nugalėtoją Marių Kaminską, kuriam bus įteiktas pakvietimas į kitų metų festivalį "Mėnuo Juodaragis" !