Šeimų autožygis-ralis 2020

Šeimų autožygis-ralis 2020

Tradicinis vasaros savaitgalio renginys šeimai ir draugams "Šeimų autožygis-ralis 2020" vyks rugpjūčio 22-23d. Prienų rajone. Bazinė stovykla gražioje vietoje prie Verknės upės vingio.

DĖMESIO! Nuo rugpjūčio 21 d. visuose kultūros, pramogų bei kituose renginiuose ir susibūrimuose, organizuojamuose tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, bus privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis metro atstumo nuo aplinkinių žmonių.

Renginio formatas: Atvykimas penktadienį vakare arba šeštadienį ryte. Šeštadienį važiuojame gražia automobilių kolona po apylinkes, pakeliui sustodami ir lankydami įdomesnius turistinius, istorinius objektus. Pavakarę grįžtame į stovyklavietę, kur išklausysime turistinio autoralio instruktažo. Vėliau - vakarinė protų mankšta tėveliams ir vakarinis žygis vaikams, laisvas laikas, pokalbiai, poilsis... Sekamadienį startuoja turistinio autoralio varžybos. Po ralio finišo vyks šeimų turistinės technikos varžybos, skaičiuojami rezultatai ir apdovanuojami šauniausieji :)

Detali programa.
Penktadienį 19-23val. ir šeštadienį 7:30-9:00 val. dalyvių atvykimas, registracija, įsikūrimas stovyklavietėje.
Šeštadienį:
9:40 val. Žygio atidarymas.
10:00 val. automobilių kolonos pajudėjimas iš stovyklavietės ir važiavimas maršrutu.
~17:30 val. automobilių kolonos grįžimas į nakvynės vietą;
18:30 val. Teorinė autoralio pradžiamokslio pamokėlė pirmą kartą dalyvaujantiems šturmanams (neprivaloma);
19:30 val. Dalyvių susirinkimas burtų traukimui rytdienos autoralio startams, papildoma informacija.
21:00 val. Vakarinė protų mankšta tėveliams; Vakarinis žygelis vaikams.
Sekmadienį:
Nuo 10:00 val. ralio startas kas 3 arba 2 min. pagal burtų tvarka ištrauktus laikus;
~13:00 val. pirmo ekipažo finišas stovyklavietėje.
~14:00 val. Šeimų turistinės technikos varžybos kliūčių ruože (savarankiškos, ne autoralio rungtis);
15:00 val. Autoralio varžybų pirminių rezultatų paskelbimas;
16:00 val. Renginio uždarymas, apdovanojimai.

Kaip ir kada atvykti.
Stovyklavietė – Prienų rajone, Kadikų k. prie Verknės upės “Paverknio Baidarės”, GPS: 54.574835, 24.215615 . Nusukimas nuo kelio Prienai – Aukštadvaris GPS: 54.580086, 24.197627, iš kitos pusės – nepravažiuojama! (Prie kelio bus nuoroda į [Strazdiškės], o mums reikalingas posukis yra priešingoje kelio pusėje.

Atvykti galima jau penktadienį nuo 12 val. Pravažiavę vartus sukite į dešinę ir automobilius statykite tvarkingai palei tvorą. Visa pieva nuo parkingo tolyn link upės skirta palapinėms. Stovyklavietėje yra viena pavėsinė su elektra, papludimys (Verknės gylis toje vietoje iki 80cm), lauko tualetas. Geriamu vandeniu pasirūpinkite patys. Stovyklavietėje laužus kūrenti draudžiama, rekomenduojame naudoti savo kepsnines. Dalyvio stovyklavietės mokestis – 3 Eur už naktį (vaikams iki 10 metų - nemokamai).

Nuostatai

Rezultatai: Autoralis bendra įskaita, autoralis grupinė įskaita, šeimų turistinės technikos varžybos.

Žymos: Automobiliu, Ralis, sąskrydis