Nykštietiškas Triatlonas - lenktynių trasas

Nykštietiškas Triatlonas - lenktynių trasas

2017-04-18. Pranešimas spaudai apie gegužės 20 d. vyksiančias Nuotykių lenktynes Nykštietiškas Triatlonas.

Lenktynių trasos
Nykštietiškame Triatlone varžomasi komandiniu principu, o komandą sudaro 2 žmonės. Dalyviai turi galimybę rinktis trasą pagal savo pajėgumą, tačiau tai turi padaryti turėdami itin mažai informacijos apie pačias trasas. Skelbiamas tik pagrindinės trasų rungtys ir prognozuojamas įveikimo laikas. Visa kita organizatoriai laiko visiškoje paslaptyje. O visa informaciją apie lenktynių trasą dalyviai sužino vos 15 minučių prieš startą.

Yra dvi „kombinuotos“ trasos - jų dalyviams tenka ir bėgti, ir važiuoti dviračiu, ir plaukti baidare. Populiariausia iš jų – daugiau neįprastų užduočių, bet mažiau iššūkių turinti Armijai ir Civiliams trasa. Joje dalyviai paprastai užtrunka 4-6 val. ir įveikia apie 6-8 km. bėgte, apie 35 km. dviračiu, iki 10 km. baidare. Neretai kilometrų susidaro dar daugiau, nes lenktynių dalyviai patys nusprendžia kokiu maršrutu greičiausiai pasieks žemėlapyje numatytus punktus ir , žinoma, ne visada jiems tai pavyksta padaryti be klaidų. Elito trasa yra orientuota į reguliariai sportuojančius žmones, ieškančius stiprių emocijų ir išbandymų. Joje rečiau pasitaiko žaismingų užduočių, tačiau lenktynių dalyvio įveiktas kilometražas gali siekti net 80 km., o jį įveikti reikia per 8 valandas.

Dar viena, pati trumpiausia, trasa yra skirta dviračių mėgėjams – dviračių rogainingas. Per duotas 3 valandas šios trasos dalyviai stengiasi aplankyti kuo daugiau žemėlapyje pavaizduotų punktų ir surinkti kuo daugiau taškų. Dažnai šią trasą renkasi pirmą kartą Nykštietišką Triatloną norintys išbandyti ar mažiau pasitikintys savo fiziniu pasiruošimu asmenys.

Registracija ir platesnė informacija apie renginį – www.nuotykiulenktynes.lt

Sek renginio naujienas - http://www.facebook.com/nuotykiu.lenktynes

Žymos: Orientavimosi sportas, multisporto varžybos